Wypadek przy Galerii Mosty. Są utrudnienia

REKLAMA

 Do poważnego wypadku doszło na skrzyżowaniu przy Galerii Mosty. W zdarzeniu brały udział dwa samochody. Jak poinformował nas czytelnik, do poszkodowanych przyjechały dwie karetki, straż pożarna i policja. Są utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia dwóch aut doszłoo godz 8.25 na skrzyżowaniu ulic Tysiąclecia, A. Mickiewicza z Bielską tuż przy Galerii Mosty. Według relacji czytelnika, uderzenie aut musiało być bardzo silne. Maski pojazdów zostały całkowicie zmiażdżone.

PowiązaneTematy

– Na jednym ze zdjęć widać, jak jeden z poszkodowanych kierowców klęczy. Na miejsce przyjechały dwie karetki, policja i straż pożarna – opisuje czytelnik.

Rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek poinformował, że na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. 33-latek, mieszkaniec powiatu gostynińskiego, kierujący pojazdem marki Opel jechał z ul. Tysiąclecia w stronę ul. A. Mickiewicza i wymusił pierwszeństwo na pojeździe marki Peugeot, który poruszał się ulicą Bielską w kierunku Jachowicza.

– 39-latek z Płocka, który prowadził samochód marki Peugeot został przewieziony do szpitala. Tam trwają badania. Najprawdopodobniej ten incydent zostanie zakwalifikowany jako wypadek – poinformował Krzysztof Piasek.

Policja prosi o uwagę i ostrożność. Ruch w tym miejscu jest utrudniony ale odbywa się płynnie. 

– Utrudnienia mogą potrwać około 2 godzin – dodał rzecznik.