REKLAMA

Wypadek przy Galerii Mosty. Są utrudnienia

REKLAMA

 Do poważnego wypadku doszło na skrzyżowaniu przy Galerii Mosty. W zdarzeniu brały udział dwa samochody. Jak poinformował nas czytelnik, do poszkodowanych przyjechały dwie karetki, straż pożarna i policja. Są utrudnienia w ruchu.

PowiązaneTematy

Do zderzenia dwóch aut doszłoo godz 8.25 na skrzyżowaniu ulic Tysiąclecia, A. Mickiewicza z Bielską tuż przy Galerii Mosty. Według relacji czytelnika, uderzenie aut musiało być bardzo silne. Maski pojazdów zostały całkowicie zmiażdżone.

– Na jednym ze zdjęć widać, jak jeden z poszkodowanych kierowców klęczy. Na miejsce przyjechały dwie karetki, policja i straż pożarna – opisuje czytelnik.

Rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek poinformował, że na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. 33-latek, mieszkaniec powiatu gostynińskiego, kierujący pojazdem marki Opel jechał z ul. Tysiąclecia w stronę ul. A. Mickiewicza i wymusił pierwszeństwo na pojeździe marki Peugeot, który poruszał się ulicą Bielską w kierunku Jachowicza.– 39-latek z Płocka, który prowadził samochód marki Peugeot został przewieziony do szpitala. Tam trwają badania. Najprawdopodobniej ten incydent zostanie zakwalifikowany jako wypadek – poinformował Krzysztof Piasek.

Policja prosi o uwagę i ostrożność. Ruch w tym miejscu jest utrudniony ale odbywa się płynnie. 

– Utrudnienia mogą potrwać około 2 godzin – dodał rzecznik.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Darek says:

    Jak to sie stalo, ze jechaly z kierunkow prostopadlych a zniszczone maja przody samochodow ?

  2. Kierowca says:

    Prędkość musiała być nie mała, że samochody są w takim stanie jak są. Jak sygnalizacja jest uszkodzona, trzeba włączyć racjonalbe myślenie. To, że się jedzie drogą z pierwszenstwem nie oznacza, że te pierwszeństwo się ma, bo siła rzeczy trafi się nie jeden kierowca, który wymusi pierwszeństwo. Noga z gazu i jechać bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU