REKLAMA

Wygrywamy! Do boju Polsko! Jesteśmy razem!

REKLAMA

Wygrywamy! Polska jest w ćwierćfinale, teraz już gramy o najwyższe, europejskie laury. Ogromny sukces polskiej reprezentacji w piłce nożnej udzielił się również płocczanom. Tryumfalne dźwięki wuwuzeli na ulicach, uśmiechy na ustach… i powszechny nastrój narodowego zwycięstwa! Victoria!!! Tak – nie bójmy się tego słowa, bo tym razem może krętymi ścieżkami, ale wciąż za nami podąża i wciąż nam sprzyja.

Oczywiście malkontenci stwierdzą, że to co teraz piszę, to zwykłe czarowanie rzeczywistości Tylko w pewnym sensie mogą mieć rację, ale tylko wtedy, jeżeli sport ich zupełnie nie „jara”, w przeszłości doznali jak najbardziej zasłużonej pały z „WF-u” i żywią przemożną, psychogastryczną niechęć do użytkowania włókien mięśniowych w jakimkolwiek, chociażby najbardziej słusznym celu, a nawet niewielki ruch powoduje niewyobrażalny ból i egzystencjalną traumę…

W takim razie polski czerwiec 2016 już nie dla nich, bo my, kibice gramy dalej! Nie mniej emocjonująco było przed płockim ratuszem, tutaj również sportowe ekscytacje sięgały zenitu. Turniej plażowej piłki ręcznej był jakby dopełnieniem piłkarskich sukcesów, sportowych doświadczeń…A ludzie rozmawiali tego dnia ze sobą inaczej… po prostu po ludzku! – Zrobisz mi zdjęcie? – zapytał przypadkowo spotkany na rynku Kuba Myśliński – kibic i fan naszej drużyny, widząc w mojej ręce aparat. Oczywiście, że zrobiłem! Do boju Polsko!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU