REKLAMA

Premiery w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Zaczęły się wakacje, więc pewnie każdy z nas ma trochę więcej wolnego czasu, który może spędzić oddając się drobnym przyjemnościom. Kino jest do tego idealnym miejscem, tym bardziej ze względu na fakt, że w najbliższym czasie szykuje wiele niespodzianek. Pojawią się trzy nowe pozycje, które na stałe zagoszczą w jego repertuarze.

„Bardzo Fajny Gigant”

Pierwsza z nich to film, który premierowo będziemy mogli zobaczyć już 1 lipca (piątek). „Bardzo Fajny Gigant” to produkcja pod okiem samego mistrza kina – Steven’a Spielberga, zdobywcy aż trzech Oskarów.

Każdej nocy, gdy wszyscy śpią, świat na kilka chwil opanowują dziwne i fascynujące istoty. Nikt ich nie zna, nie wie kim są, ale każdy ma świadomość, jakich zmian mogą dokonać. Jednego z tych stworów poznała właśnie 10-letnia dziewczynka o imieniu Sofie. Tytułowy Bardzo Fajny Gigant zabiera ją do tajemniczej krainy Gigantów, w której jeszcze pozostało do odkrycia wiele tajemnic.

Tak zaczyna się niesamowita, ale też pełna niebezpieczeństw wspólna historia dwojga nietypowych przyjaciół. „Bardzo Fajny Gigant” to ekranizacja powieści Roalda Dahla, która od dnia swojej premiery, czyli dokładnie od roku 1982, wciąż zachwyca czytelników w każdym wieku, poszerzając tym samym grono swoich odbiorców.

„Tarzan: Legenda”

Kolejny film to kontynuacja przygód bohatera, znanego z dzieciństwa każdego z nas. Minęły lata, gdy Tarzan porzucił dzikie życie w afrykańskiej dżungli i już jako lord John Clayton III mieszka z ukochaną Jane w Londynie. Niespodziewanie decyduje się jednak na powrót do Konga, aby objąć stanowisko rządowego namiestnika handlowego. Jednak jak zawsze los bywa przekorny i potrafi w kilka chwil zmienić bieg zdarzeń.

Po krótkim czasie okazuje się, że John jest tylko pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze. Wciąż napędzany wolą zemsty rozpęta wojnę, której efekty przerażą nawet jego samego. Jak zakończy się ta walka i czy John wyjdzie z niej zwycięsko? Odpowiedź będzie można znaleźć już w najbliższy piątek w NK Przedwiośnie.„Tini: Nowe życie Violetty”

I na koniec prawdziwy rarytas dla fanów niezapomnianej Violetty. Film z porywającymi motywami muzycznymi i nowymi postaciami będzie prawdziwą gratką zarówno dla stałych wielbicieli bohaterki, jak i dla nowych widzów. Ekranizacja odzwierciedla wątki z pozaekranowego życia Tini, opowiadając przy okazji o tym, jak opuszcza ona świat Violetty i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenie. To, co wydarzy się podczas jednego tylko lata, odmieni zupełnie ją jako osobę oraz artystkę.

Pełna przygód, wyzwań, emocji opowieść o tym, jak bardzo nowe sytuacje, doświadczenia mogą odmienić człowieka i wpłynąć na jego rozwój.

Jeśli jesteście ciekawi dalszych losów Violetty, warto w najbliższy piątek odwiedzić NK Przedwiośnie i dać się porwać w tę wyjątkową i pełną przygód opowieść.

Dodajmy jeszcze, że oprócz premier, w stałym repertuarze nadal goszczą tytuły, które wśród płockich widzów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. „Obecność 2”, „Dzień Niepodległości – Odrodzenie”, „Gdzie jest Dory” czy też „Zanim się pojawiłeś” – to filmy, które będą towarzyszyły nam w najbliższym tygodniu. Pozostaje tylko wybrać odpowiedni tytuł i udać się do kina!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU