Wygraj bilet na mecz Wisły z Arką [ZAKOŃCZONY]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w tę sobotę o godzinie 15.30 odbędzie się mecz o wysokiej stawce dla podopiecznych Jerzego Brzęczka. Do Płocka przyjedzie nieobliczalna i waleczna Arka Gdynia, która od roku systematycznie zaskakuję kibiców piłki nożnej w Polsce. Mamy dla Was bilety na to sportowe wydarzenie!

Zdobycie Pucharu Polski i Superpucharu, a także pozytywne wrażenie pozostawione po meczach w eliminacjach Ligi Europy. Wielu powie, że to przypadek i zrządzenie losu, ale takie wyniki beniaminka muszą budzić respekt. Wisła po czterech porażkach z rzędu ma sama sobie coś do udowodnienia, a Arka nigdy dla Wisły nie była łatwym przeciwnikiem.

Jednak mimo porażki w Poznaniu, jest gdzie szukać pozytywów. Do formy powracają – Semir Stilić, Kamil Sylwestrzak, Dominik Furman i Nico Varela, co dla Wisły jest cenne. Każdy z tych zawodników potrafi wiele, a ich dobra postawa z pewnością jest sporą wartością dodaną. Wisła do tej pory mocno faluje, nie dając się pokonać w kilku meczach z rzędu, by potem w kilku spotkaniach nie wygrać. Jak to bywa w polskiej Ekstraklasie – wszystko jest możliwe i nigdy nie ma faworyta.

W historii spotkań z Arką można zauważyć to, że zawsze jest emocjonująco i niemal zawsze mecze kończą się wynikiem remisowym lub zbliżonym do remisu. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, któraś z drużyn wygrała znacznie, a jednym z przykładów jest wygrana Wisły w Gdyni 0:3 (8.07.2016 r.), bramki zdobywali wtedy – Vitali Gamega, Mikołaj Lebedyński i samobój w wykonaniu Dawida Sołdeckiego. W pierwszej rundzie obecnego sezonu nafciarze po niezłym meczu zremisowali 1:1.

Konkurs

Jak wygrać bilety na najbliższe spotkanie Wisły Płock z Arką Gdynia? Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie i odpowiedź wyślesz na nasz KONTAKT i udostępnisz ten artykuł na swoim profilu na Facebooku z dopiskiem #WszyscyNaArkę.

Pytanie konkursowe:

Jaka była pierwsza historyczna nazwa klubu Wisła Płock?

Na Waszą odpowiedź czekamy do 29 listopada br. Podwójne zaproszenia otrzyma pierwszych 10 osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie. Pamiętajcie o podaniu swojego numeru telefonu, a w tytule e-maila wpiszcie KONKURS WISŁA ARKA.

Aktualizacja
Konkurs został zakończony – zwycięzcy otrzymali powiadomienie o sposobie odebrania biletów na e-mail. Gratulujemy!

Teraz liczymy na wygraną Wisły, a Was, kibiców naszej kochanej Wisły, serdecznie zapraszamy na to spotkanie, które obfitować będzie w wiele atrakcji dla kibiców. Wszystko to związane jest z końcowym etapem 70-lecia Wisły Płock. Niedawno zakończyło się głosowanie na „11” 70-lecia, a w niej można było głosować na naprawdę wspaniałe ikony klubowe. Teraz, ze względu na zbliżający się okres Mikołajek, Wisła otworzyła się bardzo mocno na kibiców z Płocka i okolic:

Odbędzie się także zbiórka na rzecz potrzebującego Dawida, Wisła włącza się też w akcję „Bombka dla Hospicjum”. Dla najmłodszych zapewne, jak co roku, pojawi się na trybunach Mikołaj, który będzie motywem przewodnim tej serii gier, a więc dla każdego coś się znajdzie.

Wisła potrzebuje wsparcia i wspiera innych, a więc i my nie bądźmy obojętni i wspierajmy potrzebujących i nasz klub. Kto wie, może i Andrzejki przyniosą jakieś atrakcje dla kibiców, ponieważ ostatni Black Friday zaskoczył klubowy sklepik. Kibice „walili drzwiami i oknami” od samego rana. Pierwszy raz Wisły w tym pomyśle i -50% na koszulki, kubki, szaliki i kilka innych gadżetów rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Nie będziemy mówili o liczbach sprzedażowych, ale powiemy tylko tyle, że ten dzień dał efekt w postaci małych braków magazynowych (zapas był znaczny), co już zostało uzupełnione.

Marek Wojciechowski

Podziel się:

2 komentarze

 1. Nazwy Wisly:
  1.Elektrycznosc 2.Ogniwo 3.Sparta 4.Wisla.
  Dalej nazwy związane z tym SYFEM na Bialej:
  1.Petrochemia 2.Ptro 3.Orlen
  Obecnie :Wsla(p.nozna).
  Od 1–4Nie pamiętamy żeby Wisła była (biało niebieska lub niebiesko biała)

 2. Może ktoś mądry wyjaśni mi taka zagadkę.
  Skąd wzięły się obecne barwy Wisły?
  Wisła nazywana była kiedyś “Pasiaki”(bialo-czerwone).
  Miała także inne barwy,Ale nie miała nigdy obecnych barw.
  Nie daj Boże aby planowany stadion miał tą brzydką NIEBIESKOSC.
  STADION powinien mieć barwy MIASTA
  .

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji