REKLAMA

Wybitni lekarze w Płocku – konferencja szkoleniowa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym

REKLAMA

W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku 22 maja br. odbędzie się konferencja, poświęcona pacjentom z ciężkimi urazami. Grono wybitnych ekspertów dyskutować będzie o wybranych zagadnieniach z zakresu ratownictwa medycznego.

PowiązaneTematy

Znakomitą okazją do wymiany poglądów między specjalistami z zakresu ortopedii, anestezjologii, chirurgii i medycyny ratunkowej będzie organizowana przez dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, Stanisława Kwiatkowskiego, konferencja szkoleniowa, mająca na celu propagowanie najnowocześniejszych metod postępowania z pacjentem z urazem. – Lekarze z całej Polski na ich podstawie wypracowywać będą nowy model postępowania diagnostyczno-leczniczego, co z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość opieki nad pacjentem w naszym szpitalu – konkluduje dyrektor szpitala.

Na konferencji podejmowane będą tematy, dotyczące stricte medycznych zjawisk, takich jak przetaczanie krwi, obrażenia wielonarządowe, urazy kręgosłupa, ale i równie ważnego, jak wiedza medyczna, czynnika ludzkiego w procesie udzielania pierwszej pomocy. Usłyszymy więc prelekcje dotyczące organizacji zespołu urazowego, ogromnej roli zespołów ratownictwa medycznego, strategii postępowania służb medycznych.Patronat honorowy nad konferencją objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik i Płockie Towarzystwo Lekarskie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU