REKLAMA

Więcej kontroli na drogach. Ma być bezpieczny sierpień

REKLAMA

Działania prewencyjno-kontrolne na terenie Płocka i powiatu płockiego to zamierzenia płockiej policji podczas projektu „Bezpieczny Sierpień 2018”. Funkcjonariusze drogówki zapowiadają wzmożone kontrole na drogach od 14 do 16 sierpnia.

Jak informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, podstawowym zadaniem funkcjonariuszy będzie utrzymanie stałej płynności ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych. Policjanci szczególną uwagę zwrócą na przekraczanie dozwolonej prędkości czy też nieprawidłowe wyprzedzanie, ponieważ to te wykroczenia są najczęściej przyczyną wypadków.

Sprawdzana będzie także trzeźwość kierujących oraz sposób przewożenia dzieci w samochodzie. Podczas działań nad bezpieczeństwem czuwać będą również policjanci w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w wideorejestrator.Policjanci przypominają, że zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton obowiązywać będzie:

 • 14 sierpnia br. w godz. 18:00-22:00
 • 15 sierpnia br. w godz. 08:00-22:00.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. obiektywny says:

  Niech się w końcu wezmą za sprawdzanie stanu technicznego jeżdżących szrotów,a nie tylko za zabawę ,,suszarką”!!!

  • Cris says:

   To skoro masz super sprawne auto to jezdzij zgodnie z przepisami i nie zaplacisz mandatu – proste, wystarczy mozgu uzyc :-)

   • obiektywny says:

    Tak .Jeżdżę super sprawnym autem,bo to jest podstawa bezpieczeństwa mojego i innych.Jeżeli ty jeździsz niesprawnym autem i boisz się kontroli,to znaczy,że nie masz
    mózgu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU