REKLAMA

W poniedziałek pokaz spektaklu „Flesz”

REKLAMA

Grupa teatralna Mariusza Pogonowskiego, działająca przy POKiS, zaprezentuje w poniedziałek, 13 maja o godz. 18 spektakl pt. „Flesz”.

PowiązaneTematy

Premiera spektaklu miała miejsce na początku marca. Prapremiera, premiera i pokaz odbywały się przez trzy dni z rzędu i zebrały komplety publiczności.

– Spektakl jest świeży, pracowaliśmy nad nim dosyć długo – mówił w rozmowie z nami Mariusz Pogonowski, twórca i reżyser spektaklu. – Został on napisany dla studentów SGH, ale nie doszło do jego realizacji. Przede wszystkim brakowało czasu. Pomyślałem więc, że zbiorę grupę w Płocku i to wystawimy.

Trudno jest zdefiniować jednoznacznie, o czym jest ta sztuka. Z pewnością jest to dramat ukazujący ludzi, którzy przechodzą jakąś traumę, są po różnych przejściach. Tytułowy „Flesz” to przede wszystkim migawki, ukazujące bohaterów w różnych, nieraz poważnych, nieraz mniej, sytuacjach.Pokaz spektaklu „Flesz” odbędzie się w poniedziałek, 13 maja o godz. 18 na scenie Off Off POKiS przy ul. 3 maja 18 (w piwnicy).

Autorem tekstu i inscenizacji jest Mariusz Pogonowski. Muzykę stworzyli Adam Bonalski, Krzysztof Misiak, Magdalena Lewandowska, Mariusz Pogonowski i Michał Majcher.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU