REKLAMA

W Płocku stanął maseczkomat. Co w nim kupimy i za ile?

REKLAMA

Przy markecie Carrefour w Płocku stanął już maseczkomat, czyli urządzenie, w którym możemy kupić maseczki. Znajdziemy w nim również inne rzeczy, przydatne w profilaktyce podczas epidemii.

Maseczkomat stanął w markecie Carrefour przy ul. Przemysłowej 1 w Płocku, tuż przy wejściu od głównego parkingu. W ofercie znajdziemy maseczki ochronne, płyny dezynfekujące oraz rękawiczki nitrylowe.

PowiązaneTematy

Zgodnie z zamieszczonym na maszynie cennikiem, maseczki chirurgiczne kupimy w cenie 40 zł za 10 szt. lub 15 zł za 3 szt. Są też płyny do dezynfekcji o pojemności 300 ml (15 zł), żele dezynfekujące o pojemności 100 ml (15 zł) oraz rękawiczki nitrylowe pakowane po 10 szt. w cenie 20 zł.Płatność obecnie możliwa jest wyłącznie gotówką, ale terminal płatniczy jest zamontowany, więc zapewne wkrótce i ta opcja będzie możliwa.

Za obsługę odpowiedzialna jest firma z Płocka Belweder Group.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Husaria w plocku już teraz! says:

  Co ile teras te maski idom bo mam 2 zeta w keszeni

 2. Joanna Sepetowska Sobolewska says:

  Adi wracaj nie starcza na dzieciaka zrobiłeś a teraz co plac

 3. Aaa says:

  Kolejna kompromitacja dla miasta dziekujemy za wstyd pani agnieszko !

  • Bardzo muszę rozczarować drogiego czytelnika, ale pisanie o maseczkomacie nie oznacza, że jest on moją własnością. Podobnie jak pisanie o Orlenie, Urzędzie Miasta, Auchan czy Płocku w ogóle. Maseczkomat jest prywatną inicjatywą, więc nie mnie należą się jakiekolwiek podziękowania ;)
   P.S. Mimo ewidentnego braku szacunku do mojej pracy, wolałabym jednak, aby moje imię było pisane wielką literą, zgodnie z zasadami pisowni polskiej.

 4. Anonim says:

  Co ten rząd robi dla pracowników nic rozwala Polskę co za dziadostwo się robi ludzie na pół etatu robią i chcą żeby żyć za co pojaby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU