Utrudnienia na Przemysłowej. “Jadę już 1,5 godziny”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wtorkowe popołudnie część kierowców spędziła… w drodze. Remonty na płockich drogach spowodowały, że przejazd przez ul. Przemysłową wymagał od nich mnóstwa cierpliwości i… poczucia humoru.

Budowa obwodnicy i remont ulicy Przemysłowej to dwa duże remonty w jednej okolicy. Nic dziwnego, że okolice Kostrogaju korkują się w godzinach szczytu. 24 października ruchem musiała kierować policja, zabraniając wjazdu w ulicę Kostrogaj, aby zlikwidować zator, który utworzył się po południu. Kierowcy stali po wiele godzin, chcąc dostać się do domu lub wyjechać z Płocka, do dyspozycji mając tylko jeden pas ruchu.

– Co się dzieje, cała Przemysłowa stoi? – napisała do nas czytelniczka. W podobnym tonie wypowiadali się płocczanie na portalach społecznościowych.

– Gratulacje dla wydziału dróg w Płocku – napisał pan Marek. – Remont ul. Kostrogaj – mistrz, kto wymyślił organizację ruchu. Właśnie dziś przez 60 minut pokonuję 800 metrów, a zostało około 2 kilometry. Na dobranockę się wyrobię – dodał nieco zgryźliwie.

– Ale za to można kanapki zjeść, herbaty z… termosu napić – kpił pan Zbigniew.

– Po 3 godzinach dotarłem do domu, z pracy mam 7 kilometrów. Dzięki Płock za atrakcje – dodał pan Marek.

Niestety, nie mamy dobrych informacji dla kierowców. Już 1 listopada ulica Bielska zostanie całkiem zamknięta dla ruchu, co zapewne spowoduje dodatkowe utrudnienia…

Zamykają drogę przy cmentarzu. Jak dojechać 1 listopada?

Podziel się:

6 komentarzy

  1. Do piątku było jeszcze jako tako, powolutku, ale do przodu. Od piątku, jak się ekipa budowlana wzięła za kierowanie ruchem, było tylko gorzej, można było stać i kilkanaście minut bez ruchu, a przy okazji popatrzeć na popisy bezczelnego wciskania się co poniektórych.
    Dziś jakby lepiej, tfu tfu, żeby nie zapeszyć!

    • Marsz? Ty chyba tam nie bywasz! Rozkopane z jednej strony, rozkopane z drugiej strony, idziesz po błocie lub miedzy samochodami. LUB, nie ALBO, są takie docinki, gdzie innej możliwości niż jezdnią nie ma

  2. Z kim w ogóle konsultowany był plan zamykania dróg na Kostrogaju? Przemysłowa dzielnica zostawiona z wyjazdem szerokości 3 metrów dla wjeżdżających i wyjeżdżających. Rozgrzebane z dwóch strony budowy, zero sensownego kierowania ruchem. Zator na 2h wczoraj.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji