REKLAMA

Urząd Miasta Płocka całkowicie zamknięty dla klientów. Obsługa wyłącznie elektroniczna i telefoniczna

REKLAMA

Urząd Miasta Płocka poinformował o wprowadzeniu znacznych ograniczeń w obsłudze klientów. Od wtorku kontakt z mieszkańcami odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie lub elektronicznie.

– W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników Urzędu, od wtorku 17 marca do odwołania w Urzędzie Miasta Płocka wykonywanie zadań będzie odbywać się z pominięciem bezpośredniego kontaktu z interesantami – poinformowała Alina Boczkowska, kierownik referatu informacji miejskiej w płockim ratuszu.

Jak wyjaśnia, wszelkie dokumenty i wnioski do urzędu miasta należy składać:

  • elektronicznie,
  • za pośrednictwem poczty
  • lub poprzez umieszczenie ich w pojemniku ustawionym przy wejściu do budynku Urzędu przy ul. Zduńskiej 3 – obok Biura Obsługi Klienta.

Ograniczenie to natomiast nie ma zastosowania do bieżącej rejestracji zgonów i urodzeń oraz zaplanowanych ślubów realizowanych przez pracowników Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Kolegialnej 9.Urząd miasta informuje jednocześnie, że pracownicy realizują niezbędne kontakty z interesantami urzędu telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z listą numerów i kontaktów umieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej UMP.

Miasto zawiesza Strefę Płatnego Parkowania. Przyciski na sygnalizatorach będą działać

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Mieszkanka says:

    Bardzo dobra decyzja, ale uważam że wszystkie planowe operacje, które nie zagrażają życiu powinny być odwołane na Kościuszki, tak samo jak na Winiarach. Bo później będzie wielki płacz pacjentow jak i personelu który niedługo będzie nam bardzo potrzebny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU