REKLAMA

Ułożycie wiersz z tytułów książek?

REKLAMA

Jak wiele tytułów książek znacie? Bylibyście w stanie ułożyć z nich wiersz? Biblioteka Pedagogiczna w Płocku zaprasza do wzięcia udziału w konkursie i sprawdzenia swoich umiejętności poetyckich.

Biblioteka Pedagogiczna w Płocku zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy i udziału w  nowatorskim konkursie, polegającym na ułożeniu wiersza z tytułów książek, które znajdują się w zbiorach placówki. Nagrodzone i wyróżnione wiersze zostaną opublikowane na stronie internetowej i Facebooku biblioteki, natomiast nagrodę – niespodziankę pod choinkę otrzyma laureat pierwszego miejsca.

PowiązaneTematy

– Obecna sytuacja motywuje do pełniejszego funkcjonowania w wirtualnej rzeczywistości. Nasza nowoczesna placówka korzysta z możliwości zdalnego dostępu do Czytelników i stąd pomysł konkursu dla wszystkich, którzy w tych trudnych czasach zmuszeni są do funkcjonowania w pewnej izolacji. Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany do każdej pełnoletniej osoby, która chce spróbować sił w pisaniu wierszy w nowatorskiej formie. Utwór musi być ułożony z tytułów książek, znajdujących w bazie INTEGRO Biblioteki Pedagogicznej w Płocku. Jeżeli książka składa się z tytułu i podtytułu, można wybrać tytuł lub podtytuł w zależności od potrzeb literackich. – powiedziała Agnieszka Olczyk, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Płocku.

Autorskie wiersze wpisujemy na profilu facebookowym biblioteki w komentarzu pod konkursowym plakatem.Brak konta na Facebooku nie powoduje braku możliwości udziału w konkursie. W takim przypadku wiersze należy nadsyłać mailem na adres wypozyczalnia@bpplock.pl pod hasłem „Konkurs poetycki”.

Regulamin Konkursu i karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU