REKLAMA

Trzy wypadki w weekend, w tym jeden przez martwego dzika…

REKLAMA

Do trzech wypadków i 25 kolizji doszło w miniony weekend na terenie Płocka oraz powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali również aż 5 nietrzeźwych kierowców.

Do pierwszego z wypadków doszło w piątek, 29 listopada kilka minut przed godz. 17.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 61-letni kierujący oplem nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w tył pojazdu marki Ford – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Z obrażeniami ciała do szpitala została przewieziona 29-letnia pasażerka opla.

W niedzielę, 1 grudnia około godz. 13.45 doszło do wypadku, o którym już informowaliśmy – w Drobinie na ul. Sierpeckiej.

– Według wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, 37-letnia kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Następnie pojazd dachował – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska.

Z obrażeniami ciała do szpitala została przewieziona kierująca oraz 38-letni pasażer pojazdu.

Dachowanie osobówki. Wezwano Lotnicze Pogotowie RatunkoweOstatni z wypadków miał miejsce również w niedzielę, 1 grudnia, tym razem w miejscowości Krzywanice (gm. Staroźreby) o godz. 19.20.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 32-letni kierujący oplem najechał na leżącego na jezdni martwego dzika, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, a następnie pojazd dachował – informuje oficer prasowa płockiej policji.

Z obrażeniami ciała do szpitala został przewieziony kierujący oplem oraz pasażerka.

Policjanci zatrzymali także aż 5 nietrzeźwych kierowców: w Płocku przy ul. Korczaka i ul. Witosa oraz na terenie powiatu płockiego w miejscowościach: Bodzanów, Nowy Duninów i Drobin.

Funkcjonariusze przeprowadzili również akcję przy ul. Sienkiewicza w Płocku – dokonano tam zatrzymania w związku z posiadaniem środków odurzających.

W Matyldowie natomiast nieznani sprawcy uszkodzili roletę antywłamaniową.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU