REKLAMA

Trener Wisły Płock odejdzie szybciej? Kto za niego?

REKLAMA

Po tym, jak Radosław Sobolewski potwierdził, że nie będzie przedłużał umowy na kolejny sezon jako trener Wisły Płock, rozpoczęła się karuzela nazwisk, które mogłyby zastąpić go na tym stanowisku. Przegląd Sportowy dywaguje, że odejście dotychczasowego trenera może nastąpić szybciej, niż z końcem sezonu.

Przypomnijmy, podczas konferencji prasowej 8 kwietnia, trener Radosław Sobolewski odpowiedział na pytanie, czy trwają już rozmowy z zarządem klubu o przedłużenie kontraktu.

– Ja już podjąłem decyzję. Z końcem tego sezonu odchodzę z Wisły Płock – odpowiedział krótko Radosław Sobolewski.

PrzegladSportowy.pl podaje jednak, że trener odejdzie z klubu szybciej, ponieważ zarząd po ostatnim spotkaniu z Pogonią Szczecin zdecydował, iż szkoleniowiec nie poprowadzi już Wisły w obecnych rozgrywkach. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez PrzegladSportowy.pl, nowy trener ma dać impuls Nafciarzom do lepszej gry w końcówce sezonu, a mało prawdopodobne jest, by taką motywację dał piłkarzom Radosław Sobolewski.

Wisła Płock musi szukać trenera. Radosław Sobolewski odchodziZarząd ma więc nie tylko podjąć decyzję o natychmiastowej zmianie, ale i poszukiwaniu nowego trenera, który doprowadzi Wisłę do końca sezonu. Dopiero potem do drużyny przyjdzie szkoleniowiec, z którym – wg informacji Przeglądu Sportowego – klub Wisła Płock zawarł już wstępne porozumienie w sprawie objęcia posady trenera od nowego sezonu.

Dziennikarze sportowi dywagują, że coraz mniej prawdopodobne jest obsadzenie w tej roli Aleksandara Vukovića, natomiast coraz głośniej mówi się o powrocie Jerzego Brzęczka, którego płoccy kibice wspominają bardzo dobrze. To on doprowadził Nafciarzy do 5. miejsca w ekstraklasie. Na oficjalne informacje w tej sprawie przyjdzie pewnie jeszcze poczekać.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Edzio says:

    Dawać Zidana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU