REKLAMA

Trendy na topie w Galerii Mazovia

REKLAMA

Kobiety mają trudne zadanie sprostania oczekiwaniom, jakie nakłada na nie współczesny świat. Musimy mieć świetny makijaż czy pasujące do figury ciuchy, a do tego pewność, że wyglądamy dobrze. Jak temu sprostać? Galeria Mazovia wyszła naprzeciw tym problemom i 16 kwietnia zorganizowała „Strefę trendów” – wydarzenie nie tylko dla pań.

Ile razy stawałyście przed lustrem z bezradną miną i myślą, że nie macie w co się ubrać? A ile razy ubierałyście się, stwierdzając, że sukienka czy bluzka, która świetnie wyglądała na zdjęciu lub manekinie, na was wygląda… niespecjalnie? A może płakałyście nad brakiem umiejętności wykonania makijażu, który podkreśli wasze atuty, a nie niedoskonałości?

Wyczuwając potrzeby rozwiązania tych problemów, organizatorzy „Strefy trendów” w jednym miejscu zgromadzili brafitterki, stylistów, fryzjerów, specjalistów makijażu czy fitnessu. W sobotę od godziny 12 do 18 można było skorzystać z ich porad i nauczyć się np. jak malować się na specjalne okazje czy jakie stroje pasują do naszego typu sylwetki.Nie zabrakło też konkursów – można było wygrać np. Karty Podarunkowe Galerii Mazovia, o wartości 100 i 50 zł. W tym dniu sklepy, które mają siedzibę w galerii, zaoferowały klientom specjalne rabaty, np.  w CCC cała kolekcja wiosna-lato na obuwie i torebki dostępna była z 20-procentowym rabatem, Gatta zaoferowała produkty tańsze o 15%, Go Sport – 20% mniej na tekstylia, running i obuwie damskie, Quiosque aż 50% rabatu na wybrane modele, a Ziaja dla Ciebie – do 20% rabatu na wybrany asortyment oraz prezent na dla osób, które zdecydowały się na badania skóry i dokonały zakupu w sklepie.

Jak zapowiada Magdalena Malczyńska, marketing manager Mazovii, to dopiero początek niespodzianek, jakie szykuje galeria w najbliższym czasie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU