To już pewne. Marcin Różalski ponownie w ringu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w październiku, po raz pierwszy w nowej hali w Szczecinie, odbędzie się kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki. Na ringu po raz 28. wystąpią najwięksi wojownicy MMA. Wśród nich płocki mistrz, Marcin Różalski. 

Do sieci trafiła zapowiedź KSW 28, gdzie Różalski występuje jako jeden z głównych bohaterów. Popularny “Różal” porzuca tym samym pomysł zakończenia sportowej kariery, o którym wspominał w wywiadzie z nami.

Przypomnijmy, w ringu KSW “Różal” jest niepokonany od trzech walk. Po ostatniej, stoczonej z Nickiem Rossboroughiem, mówił o ewentualnym zakończeniu sportowej kariery.

Jak widać, ciągnie wilka do lasu, a chęć do walki jest wciąż obecna w sercu Marcina. Będzie to pierwszy pojedynek płocczanina w klatce. Póki co, nie jest znany przeciwnik, z którym “Różal” skrzyżuje rękawice, wiadome jest jedno – emocji na pewno będzie pod dostatkiem.

Obok Różalskiego zawalczą m.in. Karol Bedorf, Anzor Azhiev, Maciej “Irokez” Jewtuszko, Rafał Moks oraz Rafał Jackiewicz – były mistrz Europy w boksie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji