REKLAMA

Szkółka wakeboard’owa w Płocku!

REKLAMA

Z początkiem wakacji w Płocku pojawiło się wiele atrakcji. Każde z miejsc kulturalnych chce zapewnić najmłodszym szeroki wachlarz zajęć, aby okres letniego wypoczynku nie kojarzył im się ze straconym czasem. To idea, która jest promowana w naszym mieście od lat i trzeba przyznać – odnosi sukces. Dzieci chętnie korzystają z różnego rodzaju zajęć i naprawdę chcą rozwijać swoje umiejętności. Tym razem z inicjatywą wychodzi płocki WakePark. To właśnie w nim powstała szkółka wakeboard’owa, w której dzieci będą mogły doskonalić swoje umiejętności sportowe.

Zajęcia będą odbywać się przez cały okres wakacyjny, czyli w lipcu i sierpniu. Udział w nich mogą wziąć dzieci w wieku od 8 do 18 lat. Zajęcia mają polegać głównie na szkoleniu najmłodszych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, jaką jest wakeboard. Uczestnicy zajęć będą podzieleni na 4-osobowe grupy. Tak mała ilość uczniów ma pomóc nauczycielom dotrzeć indywidualnie do każdego z uczestników.

PowiązaneTematy

Wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z otwartego wyciągu dla zainteresowanych wraz ze sprzętem, lekcji z instruktorem, konkurencji sportowych oraz szkoleń z zakresu teorii i praktyki. Pojawią się również pokazy filmowe, zajęcia siatkówki i wiele innych atrakcji, przygotowanych specjalnie na ten wakacyjny czas. Warto dodać, że zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach od 10 do 12.W te wakacje każde dziecko znajdzie coś dla siebie i będzie mogło wybrać zajęcia z dziedziny swojego hobby. To niezwykle ważne, bo dzięki takim wyborom, mogą one rozwijać swoje pasje. Mamy to szczęście, że Płock w ten letni czas stawia na młodych i daje im wiele możliwości. Pozostaje tylko z nich korzystać!