REKLAMA

Sprawdź czy masz cukrzycę

REKLAMA

7 kwietnia przypada Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku poświęcony jest cukrzycy, przez którą lekarze diabetolodzy mają coraz więcej pracy. Na całym świecie na cukrzycę cierpi ponad 350 mln osób.

Cukrzyca to choroba przewlekła, do której dochodzi, gdy organizm nie wytwarza wystarczającej ilości insuliny. Insulina to hormon regulujący poziom cukru we krwi, będącego źródłem energii potrzebnej do życia. Jeżeli jesteśmy senni, mamy wzmożone pragnienie i chudniemy, to bardzo prawdopodobne, że możemy mieć cukrzycę. Ważne jest wczesne wykrycie choroby i odpowiednie leczenie.7 kwietnia Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z.o.o., włączając się w obchody Światowego Dnia Zdrowia, będzie przeprowadzać bezpłatne badania poziomu cukru oraz EKG, zarówno w Przychodni Świętej Trójcy, jak i w Przychodni przy ul. Miodowej:

  • w godz. 7.30 – 10.00 badanie poziom cukru
  • w godz. 8.00 – 14.00 pomiar ciśnienia krwi
  • w godz. 11.00 – 13.00 badanie EKG z konsultacją lekarską. Na to badanie należy się wcześniej zapisać, tel. 24 364 53 50 lub 24 364 63 41 w godz. 7.00 – 15.00. Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 kwietnia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU