REKLAMA
REKLAMA

Sobota pełna wrażeń w Stadzie Ogierów w Łącku

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę, 12 marca,  w Stadzie Ogierów w Łącku zostaną rozegrane Halowe Zawody w Skokach przez Przeszkody. Zapowiada się ciekawa rywalizacja i dobra zabawa, także dla kibiców.

Zawody rozpoczną się o godzinie 10, a zostaną rozegrane w 6 konkursach o wzrastającym stopniu trudności. Organizatorzy zadbali o to, by dostarczyć kibicom jak najwięcej wrażeń.

PowiązaneTematy

Dla kibiców, pasjonatów koni i wszystkich odwiedzających w tym dniu Stado Ogierów w Łącku, przygotowano gry i zabawy integracyjne, przejażdżki bryczką, naukę jazdy konnej oraz możliwość zwiedzania Stada Ogierów w Łącku.

Na terenie rozgrywanych zawodów będzie prowadzona loteriada, w której nagrodą jest m.in… królik oraz kury kochiny.– Dzieci tradycyjnie zapraszamy do pieczenia kiełbasek i zabawy z kucykami – mówi Adam Mazurkiewicz, prezes Stada Ogierów.

Znajdzie się także kącik dla smakoszy, w którym serwowane będą potrawy regionalne przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Gminy Łąck. Podczas imprezy będziemy mogli podziwiać wystawę prac rękodzieła artystycznego.

Ale oczywiście głównymi bohaterami zostaną konie, których występy będziemy oglądać w zadaszonej hali. Wstęp na zawody jest bezpłatny.