REKLAMA
REKLAMA

Śmiertelne potrącenie pieszego

REKLAMA

Jeden tragiczny w skutkach wypadek w powiecie, siedem kolizji w Płocku, jeden nietrzeźwy kierujący, który po rozbiciu samochodu chciał wyłudzić odszkodowanie i sześć osób doprowadzonych do izby wytrzeźwień – tak wyglądała ostatnia doba w Płocku oraz na terenie powiatu płockiego.

Do wspomnianego wypadku śmiertelnego doszło w miejscowości Rakowo (gm. Nowy Duninów).

PowiązaneTematy

– Wysłani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem opel corsa, 20-letni mieszkaniec powiatu płockiego, w trakcie manewru wymijania potrącił idącego z rowerem nieoświetlonego 50-letniego pieszego, również mieszkańca powiatu płockiego – relacjonował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – W wyniku potrącenia, pieszy poniósł śmierć na miejscu – dodał.

O kierowcy, który rozbił swoje bmw, po czym zgłosił kradzież i chciał uzyskać odszkodowanie, już pisaliśmy – przeczytacie o tym, klikając poniżej.

[button link=”http://petronews.pl/nie-zauwazyl-ronda-zglosil-kradziez-i-chcial-wyludzic-odszkodowanie/” target=”new” color=”default”]Nie zauważył ronda, zgłosił kradzież i… chciał wyłudzić odszkodowanie[/button]

W ciągu minionej doby w Płocku miały miejsce również dwa zdarzenia kryminalne.

W nocy z 28 na 29 grudnia na ul. Płoskiego, skradziono samochód marki audi, wyceniany na 2000 zł. Strata jest jednak bardziej dotkliwa, ponieważ w pojeździe znajdowały się elektronarzędzia o wartości około 4000 zł.

Z kolei we wtorek, 29 grudnia, na ul. Gierzyńskiego dokonano oszustwa metodą na policjanta. – Oszust podając się telefonicznie za policjanta wyłudził od pokrzywdzonego pieniądze – powiedział Krzysztof Piasek. O szczegółach przeczytacie poniżej.

[button link=”http://petronews.pl/uwaga-wyludzaja-pieniadze-na-cbs-i-przechwytuja-polaczenia-alarmowe/” target=”new” color=”#b41d1d”]Uwaga – wyłudzają pieniądze na CBŚ i przechwytują połączenia alarmowe[/button]

Dodatkowo, dzisiaj rano, około godziny 7.40, doszło do kolejnego wypadku. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów w Łącku na DK 60, cztery osoby zostały ranne.

[button link=”http://petronews.pl/elka-na-podwojnej-ciaglej-i-wypadek-sa-ranni/” target=”new” color=”default”]“eLka” na podwójnej ciągłej i wypadek. Są ranni[/button]