REKLAMA

Rynex zaprasza na Giełdę Ogrodniczą

REKLAMA

W najbliższą niedzielę już po raz szósty pojawi się w Płocku Giełda Ogrodnicza. Rynex zaprasza wszystkich mieszkańców Płocka i okolic do odwiedzenia w tym dniu placu przy Teatrze Dramatycznym. 

Wystawcy z całej Polski przyjadą, aby zaprezentować swoje okazy roślinne. Sadzonki, kwiaty, drzewa, krzewy oraz zioła – to wszystko czekać będzie na wielbicieli zieleni. Podczas wydarzenia będzie można spotkać zarówno stałych wystawców, którzy uczestniczą w Giełdzie Ogrodniczej od lat, jak i nowych, którzy przyjadą do naszego miasta po raz pierwszy.

Oprócz zakupu samych roślin, będzie również możliwość rozmowy z hodowcami, zasięgnięcia profesjonalnych porad, wymiany doświadczeń. Co roku wystawcy chętnie dzielą się swoją wiedzą i wyjaśniają zawiłości hodowli poszczególnych gatunków roślin. Podobnie będzie i tym razem.Giełda Ogrodnicza stała się w naszym mieście wydarzeniem cyklicznym. Pojawia się dwa razy w roku: wiosną oraz jesienią. Najbliższa odbędzie się 11 września (w niedzielę) od godziny 8 na ul. Nowy Rynek 1 (plac przed Teatrem Dramatycznym).

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU