REKLAMA

Rozkręć biznes na dworcu!

REKLAMA

Ponad 14 miesięcy temu dla płockiego dworca autobusowo-kolejowego rozpoczęła się nowa era. Wyremontowany dworzec pozwolił na stworzenie miejsca, w którym podróżni mają zapewniony komfort i pełen zakres usług. Na dworcu rozwija się biznes, a my spróbujemy zainspirować płockich przedsiębiorców do zrealizowania swoich inwestycji w tym nowoczesnym miejscu.

Dworzec autobusowo-kolejowy

Dworzec-PKPObiekt przy ulicy Dworcowej, administrowany przez spółkę Rynex, po remoncie przekształcił się w jedną z najpiękniejszych budowli Płocka. Grafitowa elewacja, zielone elementy i zadaszenie oraz wiata, rozciągająca się nad wszystkimi przystankami, nadają temu nowoczesnemu obiektowi wyjątkowego i ponadczasowego stylu.

PowiązaneTematy

Podróżni, czekający na pociąg czy autobus, mogą skorzystać z usług restauracji Green Wars, gdzie zjedzą smaczny, domowy posiłek za niewielką kwotę. Czas umili im prasa, którą zakupią w saloniku prasowym Ruch SA. Tam mogą kupić również najpilniejsze produkty spożywcze czy użytkowe.

dw7Na terenie dworca znajduje się również mała galeria handlowo-usługowa. Skorzystać z jej oferty mogą, a nawet powinni nie tylko podróżni, ale i płocczanie. W pobliżu budynku znajduje się przystanek Komunikacji Miejskiej, postój taksówek czy parking, można więc łatwo dojechać na przykład do zakładu fryzjerskiego, naprawić obuwie u szewca czy… zrealizować marzenia o posiadaniu prawa jazdy, w czym pomoże Nauka Jazdy ESCAR.

greengalleryAle to nie wszystko. Już 10 marca o godz. 17 na dworcu odbędzie się otwarcie „Green Gallery”, czyli małej galerii artystycznej. Na pierwsze wydarzenie w tym miejscu zaplanowano wernisaż wystawy fotograficznej Tomasza Furmanka „Złapać ciszę, czyli fiordy z perspektywy kajaka”.

Rozkręć swój biznes!

Spółka Rynex posiada jeszcze kilka lokali do wynajęcia na terenie dworca. Jakie udogodnienia znajdą najemcy?

Wizualizacja
Wizualizacja z zewnątrz

Budynek posiada całodobową ochronę, a także monitoring. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają instalację przeciwpożarową i termowentylację. Każdy lokal usługowy posiada przeszklone witryny, a najemcy mogą skorzystać z sieci wi-fi. Do dyspozycji klientów na terenie dworca znajduje się około 35 miejsc parkingowych, dodatkowe miejsca parkingowe są w pobliżu budynku.

Dworzec czynny jest w godzinach od 5.30-22.30. Dziennie z infrastruktury przy ul. Dworcowej 46 korzysta około 4 tys. osób – to potencjał, który warto wykorzystać!

Wizualizacja
Wizualizacja wewnątrz

Wszystkie lokale są oczywiście kompletnie wykończone i gotowe do użytkowania. Najemcy mogą korzystać również z możliwości reklamowania się na nośnikach ledowych umieszczonych na zewnątrz, przy poszczególnych peronach, oraz wewnątrz, na dużym wyświetlaczu.

Największy obecnie lokal do wynajęcia (numer 038) to pomieszczenie o powierzchni 48,16 m2. Lokal posiada przeszkloną witrynę zewnętrzną, koszty mediów naliczane są zgodnie z licznikiem. Wejście do galerii handlowej, w której mieści się lokal, znajduje się zarówno od zewnątrz, jak i poprzez dworcową poczekalnię.

Jakiego rodzaju usługę można tam prowadzić? Na przykład kwiaciarnię – zarówno podróżni, jak i płocczanie na pewno chętnie korzystaliby z możliwości zakupienia bukietu na wyjątkowe okazje. Być może sprawdziłby się również sklep z drobiazgami, które posłużyłyby jako prezent. Dobrym pomysłem wydaje się też zakład kosmetyczny, w którym panie mogłyby po podróży zadbać o makijaż lub manicure.

Dodatkowe informacje:
– w siedzibie Spółki Rynex, przy ul. 1 Maja 7a
– telefonicznie pod numerem: (24) 364-01-09, kom.: 785-504-836
– rynex.com.pl
– rynex@rynex.com.pl

A jakie usługi Was przyciągnęłyby na dworzec? Może macie jakiś pomysł na biznes w tym miejscu?