REKLAMA

Rower miejski w Płocku – wiadomo kiedy ruszy

REKLAMA

Jak informowaliśmy wczoraj, rząd zniósł ograniczenia w zakresie korzystania z rowerów miejskich od 6 maja. W związku z tym rusza też Płocki Rower Miejski.

Już od najbliższego piątku, 8 maja, zostanie uruchomiony  rower miejski. Jak informuje Urząd Miasta Płocka, będzie można je wypożyczać już tego dnia po północy. Bez zmian pozostają zasady wypożyczania – pierwszych 20 minut będzie opłacone z budżetu Płocka, za pierwszą i kolejną godzinę płacimy już sami. Do dyspozycji płocczan będzie 29 miejskich stacji i 290 rowerów oraz 3 stacje patronackie i kolejnych 21 jednośladów (łącznie to 311 rowerów).

PowiązaneTematy

Operator zapewnia, że rowery będą regularnie dezynfekowane, co odbywać się będzie w trakcie ich przewożenia.

– Dlatego przy wypożyczaniu zalecamy przeprowadzenie samodzielnie jeszcze jednej dezynfekcji, a w czasie jazdy np. używanie rękawiczek. Podobnie będzie z klawiaturami portali obsługujących stacje rowerów. Także i one będą poddane regularnej dezynfekcji, ale zdecydowanie bardziej racjonalne będzie korzystanie z aplikacji na telefonie i ich bezdotykową obsługę – informuje Urząd Miasta Płocka.Rower miejski wróci po 5 maja? Jest rozporządzenie

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU