REKLAMA

Przyjaciółki w Galerii Mazovia: To dla nas wielka zmiana!

REKLAMA

Zakończyła się już jesienna metamorfoza dwóch przyjaciółek, które brały udział w projekcie modowym, zorganizowanym przez Galerię Mazovię. Jak zmieniły się Marzena i Monika?

Przypomnijmy, projekt modowy pod nazwą „Jesienna metamorfoza PRZYJACIÓŁEK” z Galerią Handlową Mazovia to kontynuacja pomysłu galerii, która udowadnia, że szeroka oferta modowa oraz usługowa pozwala całkowicie odmienić swój wygląd w jednym miejscu. Stylistka Sandra Panuś ponownie nauczyła przy tej okazji uczestniczki jak dobierać stroje do okazji, ale i do własnego gustu oraz samopoczucia.

Do udziału w projekcie tym razem wybrano dwie młode kobiety – Monikę, która niedawno urodziła bliźnięta, oraz jej najlepszą przyjaciółkę – Marzenę, mamę dwóch synów, 16- i 5-latka. Z jakiego powodu odpowiedziały na zaproszenie Galerii Mazovia?

Metamorfozy Galerii Mazovia. Tym razem zmieniła się Beata

Marzena, uczestniczka Jesiennej Metamorfozy

– Chciałyśmy zmienić swój styl ubierania – przyznaje Monika, wysoka brunetka o spokojnym tonie głosu. – Ale i spędzić ze sobą trochę czasu, zrelaksować się, zrobić dla siebie coś fajnego. Ważne jest też, że nauczymy się, w jaki sposób dobierać strój do naszego wieku i charakteru  – z uśmiechem dodaje Marzena, drobna i żywiołowa szatynka.

– Dziewczęta przeszły ze mną warsztat modowy, ustaliłyśmy jaki mają typ sylwetki, standardowo odwiedzałyśmy też sklepy w Galerii Mazovia, aby w praktyce mogły sprawdzić, jak wyglądają i czują się w strojach, które dla nich wybrałam – tłumaczy stylistka Sandra Panuś. – Chodziło o to, żeby pokazać jak ważne jest przymierzanie ubrań, a nie kupowanie ich „na oko” – dodaje.

Monika, uczestniczka Jesiennej Metamorfozy

Jak się okazało, był to słuszny krok, gdyż na początku Monika twierdziła, że na pewno nie znajdzie dla siebie żadnej sukienki, a Marzena ubierała się dość poważnie, zbyt poważnie jak na jej wiek. – Chciałam jej udowodnić, że można dobrać strój w taki sposób, aby wyglądała elegancko, a jednocześnie młodo – wyjaśnia Sandra Panuś.

Przyjaciółki były bardzo otwarte na zmianę, dużo pytały, widać, że chciały nauczyć się jak najwięcej i skorzystać z programu. Przeszły także zmianę fryzury w salonie fryzjerskim Art Fryz. – Monika zyskała charakterystyczną grzywkę i rozjaśnione końcówki włosów. W jej przypadku, dopasowano fryzurę tak, aby jak najrzadziej musiała chodzić do fryzjera, na co, przy wychowywaniu bliźniąt, nie ma po prostu czasu – tłumaczy nam stylistka. – Marzena natomiast ma piękny, naturalny kolor, w jej przypadku wystarczyło więc nawilżanie włosów oraz dodanie kilku delikatnych refleksów – mówi Sandra Panuś.

Uczestniczki Jesiennej Metamorfozy z Sandrą Panuś

Czego o sobie dowiedziały się uczestniczki? – Ja na przykład dowiedziałam się kilku fajnych rzeczy o dobieraniu rajstop do stroju, ponieważ chodzę głównie w spódnicach i sukienkach. Zaczynam to już wprowadzać w życie – zdradza Marzena. – U mnie podobnie, zazwyczaj ubieram się w ten sam sposób, a tu dowiedziałam się, że kardigan świetnie komponuje się z sukienkami. Nie wiedziałam też, że mogę tak fajnie wyglądać w takich butach za kolana, normalnie nawet nie wzięłabym ich do przymierzenia – uśmiecha się Monika.

Przyjaciółki były niezmiernie zadowolone z metamorfozy i… zdziwione, kiedy spojrzały w lustro po wykonanym makijażu w salonie Sephory. – Nie spodziewałam się, że będę aż tak dobrze wyglądała. To świetna przygoda, myślę, że mąż mnie nie pozna – żartuje mama bliźniąt. – Niesamowity jest ten makijaż, jestem zachwycona. Ale zmiana jest nie tylko zewnętrzna, zmieniłyśmy swój sposób myślenia o stroju – dodaje Marzena. Obydwie zgodnie przyznają, że zachęciłyby inne kobiety, a szczególnie mamy małych dzieci, do udziału w podobnym projekcie. – Czujemy się piękne – podsumowują.– Jesienna metamorfoza to już trzecia odsłona naszego projektu modowego – mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, Dyrektor Galerii Mazovia. – Obserwujemy coraz większe zainteresowanie wśród naszych klientów udziałem w stylizacjach. Staramy się, aby każda sezonowa odsłona modowa łączyła się z prezentacją nowości, które są dostępne w sklepach na terenie Galerii Mazovia. Bardzo nas cieszy, że dwie przyjaciółki, Monika i Marzena, są zadowolone z tej modowej przygody. Korzystając z okazji, dziękujemy za współpracę sklepom: SEPHORA, CROSS JEANS, TIME TREND, ZIAJA, CORIN, TAILLY WAIL, MARTES SPORT, QUIOSQUE, BRIJU, CHANGE LINGERIE, CCC, LP ELEKTRONIK, ART-FRYZ, ENBO, GOLDEN ROSE, PREZENT MARZEŃ. Zachęcamy do zapoznania się z sesją zdjęciową, która pozostanie w pamięci wszystkich osób zaangażowanych w to wydarzenie – dodaje Dyrektor Galerii Mazovia.

Stylistka przygotowała dla młodych kobiet trzy stylizacje: wieczorową, casualową i sportową.

Stylizacja sportowa

Monika:
Kamizelka, buty, spodnie dresowe, bluza, hulajnoga: Martes Sport
Smartfon: LP Elektronik

Marzena:
Buty, spodnie dresowe, bluza, hulajnoga: Martes Sport
Słuchawki: LP Elektronik

Stylizacja casualowa:

Monika:
Płaszcz: Quiosque
Szalik, czapka: Tally Weijl
Buty, torebka: CCC
Spodnie: Cross Jeans

Marzena:
Spodnie, szalik, czapka: Cross Jeans
Płaszcz: Tally Weijl
Buty, torebka: CCC

Stylizacja wieczorowa

Monika:
Sukienka – Quiosque
Kurtka: Tally Weijl
Buty, torebka: CCC
Kolczyki, bransoletka: Briju
Zegarek: Time Trend

Marzena:
Spódnica, sweter: Tally Weijl
Kolczyki: Briju
Zegarek: Time Trend
Buty, torebka: CCC

A już wkrótce Galeria Mazovia zaprosi na kolejną edycję Metamorfoz, tym razem zimową. Śledźcie uważnie profil Galerii Mazovia, gdzie znajdziecie informację na ten temat.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU