REKLAMA

Przetarg na parkomaty już ogłoszony

REKLAMA

Komunikacja Miejska ogłosiła przetarg na dostawę systemu nadzorowania Strefy Płatnego Parkowania w Płocku. Zaczniemy z nich korzystać już w sierpniu.

Na stronie płockiej spółki pojawiło się ogłoszenie, zgodnie z którym w Płocku zostanie zamontowanych 45 parkomatów. Przewidywany termin rozpoczęcia ich działania wyznaczono na godzinę 0.00 dokładnie 1 sierpnia br.

W parkomatach będziemy mogli płacić monetami o nominałach: 10 gr, 20 gr, 50 gr, 1 zł, 2 zł i 5 zł oraz funkcjonującymi na rynku polskim kartami płatniczymi – tylko zbliżeniowo. Nie będzie można przeprowadzać transakcji łączonych, tzn. realizowanych jednocześnie przy użyciu monet i karty.

Opłatę za parkowanie będziemy wnosić z góry, parkomat nie zwróci nam reszty. Jeśli wrócimy do samochodu wcześniej, nie otrzymamy zwrotu za niewykorzystany czas parkowania.

Potencjalni wykonawcy mają czas na złożenie oferty do 12 kwietnia, do godz. 10 w siedzibie Komunikacji Miejskiej w Płocku przy ul. Przemysłowej 17 (sekretariat Zarządu Spółki – pok. 217).

mapa_parkometrowPrzypomnijmy, że strefa płatnego parkowania będzie obowiązywać na ulicach: Bielska – od Pl. Stary Rynek do skrzyżowania z Al. Jachowicza, Harc. Józefa Kaczmarskiego, Jerozolimska, Józefa Kwiatka, Kazimierza Wielkiego – od skrzyżowania z ulicą Stefana Okrzei do skrzyżowania z ulicą Ks. Prałata Seweryna Wyczałkowskiego, Kolegialna – od skrzyżowania z ulicą Tumską do skrzyżowania z Pl. Obrońców Warszawy (wschodnia pierzeja), Królewiecka, Mostowa, Ostatnia, Piekarska, Pl. Gabriela Narutowicza, Pl. Nowy Rynek, Pl. Obrońców Warszawy, Henryka Sienkiewicza – od ulicy Antoniego Juliana Nowowiejskiego do skrzyżowania z ulicą 1-go Maja, Stanisława Małachowskiego, Staromiejska, Stefana Okrzei, Synagogalna, Tadeusza Kościuszki – od ulicy Grodzkiej do skrzyżowania z Pl. Obrońców Warszawy (wschodnia pierzeja), Teatralna, Tumska – od skrzyżowania z ulicą Tadeusza Kościuszki do ulicy Mostowej, Zduńska, 1 Maja.Opłaty za jednorazowe parkowanie wyniosą:

oplaty_parking1

Opłaty abonamentowe ustalono na:

oplaty_parking_abonament

Jeśli natomiast nie zapłacimy za parkowanie, musimy liczyć się z opłatą 50 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. Czarek says:

    mój błąd, w punkcie 1 (Pierwsze 30 minut *)

  2. Czarek says:

    Co oznacz gwizdka w punkcie ???

  3. milena says:

    To nienormalne i niemoralne !! Już kompletnie nie warto posiadać własnego samochodu !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU