REKLAMA

Przestępca narkotykowy zatrzymany przez płockich policjantów na gdańskim lotnisku

REKLAMA

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku zatrzymali na gdańskim lotnisku 31-latka, podejrzanego o wprowadzanie do obrotu narkotyków. Do aresztu trafił też jego wspólnik.

Do zatrzymania przestępcy doszło w minionym tygodniu.

PowiązaneTematy

– Policjanci operacyjni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy wyruszyli do Gdańska, aby na lotnisku zatrzymać przylatującego z Norwegii 31-latka. Funkcjonariusze mieli już ustalenia, że mężczyzna ten podejrzewany jest o udział w obrocie narkotykami na terenie regionu płockiego. Na lotnisku w Gdańsku wspólnie z funkcjonariuszami z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku zatrzymali 31-latka. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

Wspólnika zatrzymanego mężczyzny policjanci operacyjni zatrzymali w miejscowości Brwilno Dolne, podczas jego podróży pojazdem marki Skoda.– Ten 25-letni mężczyzna współpracował w obrocie narkotykami z zatrzymanym na lotnisku 31-latkiem. Podróżujący z nim kolega miał przy sobie narkotyki, za co tuż po zatrzymaniu usłyszał zarzut posiadania narkotyków – wyjaśnia podkom. Marta Lewandowska.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzut wprowadzania do obrotu narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU