Program Partnerski

Zyskuj z PetroNews!

Od najbliższych wydań mamy możliwość dodawania ogłoszeń drobnych. Nie każdy jednak potrafi lub ma możliwość skorzystania z formularza w internecie. Tworzymy więc pilotażowy program partnerski, skierowany do osiedlowych sklepików, kiosków, punktów opłat czy innych miejsc, w których jest możliwość wypełnienia prostego formularza przez Twojego klienta.

Program przewiduje bardzo proste zasady prowizji.

Jeśli w Twoim punkcie w ciągu miesiąca przyjmiesz kilkanaście zleceń i nam je dostarczysz – zyskasz 40% tego co zapłacili klienci.

Czy to duże kwoty? Załóżmy, że codziennie 3 osoby zamówią najtańsze ogłoszenie, codziennie tylko jedna osoba zamówi środkową pozycje z cennika, a raz na 4 dni jedna osoba zamówi najdroższą pozycję – wtedy wpłynie do ciebie 40% przychodu, czyli np. w takim konkretnym przypadku 2.860 zł.

Aby skorzystać z tej oferty, potrzebujesz tylko podpisanej z nami umowy, drukarki – aby wydrukować potrzebną ilość formularzy oraz naklejkę od nas, która poinformuje Twoich klientów, że tutaj wygodnie mogą wypełnić i opłacić formularz ogłoszenia.

ogłoszenia program partnerski

To naprawdę proste.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

[contact-form-7 id=”40323″ title=”Formularz 1″]

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU