REKLAMA

Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Płocku. Policja szuka świadków

REKLAMA

W grudniu na ul. Lachmana w Płocku doszło do potrącenia kobiety. Policja poszukuje świadków zdarzenia. Kierowca po zaprowadzeniu poszkodowanej na badania, nie pozostawił do siebie kontaktu.

Do tego zdarzenia doszło 19 grudnia 2020 r. około godz. 5.45 na ul. Lachmana w Płocku, w rejonie skrzyżowania z ulicami Chopina i Spółdzielcza. Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia i proszą o kontakt.

– Na przejściu dla pieszych potrącona została kobieta. Prawdopodobnie sprawcą potrącenia był kierujący samochodem volkswagen tiguan. Według relacji pokrzywdzonej, był to straszy mężczyzna, noszący okulary optyczne. Kierujący tym pojazdem przewiózł kobietę na badania do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, nie podając swoich danych – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod nr telefonu 47 705 15 89 lub z dyżurnym płockiej komendy policji pod nr telefon 47 705 16 00. Policjantom szczególnie zależy na kontakcie z kierowcą samochodu, który zatrzymał się za volkswagenem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Mieszkaniec says:

  Znowu czekają aż ktoś za nich odwali robote. Ciężko sprawdzić rejstrację na monitoringu, po rejestracji przecież już dojdą kto to był(chyba) :)

 2. Fan tego pieknego miasta says:

  Monitoring miejski to chyba nie działa tyle wykroczeń na mieście i nikt tego nie ściga bo kto ma ścigać jak strażnicy najebani patrzą w monitor i nic nie widzą :)

 3. Mieszkaniec says:

  Policja znowu potrzebuje pomocy mieszkańców, pokażą jacy są operatywni. Ciekawe kiedy zagazują następna osobę?

 4. Same plusy says:

  W Płocku mamy tak rozwinięty monitorig kamer, że chyba nie powinno być problemu w ustaleniu kiedy, kto i co ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU