REKLAMA

Poszukiwani świadkowie molestowania w autobusie

REKLAMA

Zatrzymano już mężczyznę, który przyznał się do molestowania 14-letniej dziewczynki w autobusie Komunikacji Miejskiej. Policja poszukuje teraz świadków zdarzenia.

Przypomnijmy – 4 listopada między godziną 20 a 21 w autobusie linii nr 3 Komunikacji Miejskiej w Płocku doszło do molestowania seksualnego 14-latki. Jak ustaliła policja, dopuścił się tego obywatel Republiki Wietnamu, który mieszka w Polsce i posiada kartę stałego pobytu. Funkcjonariusze prowadzą szczegółowe ustalenia w tej sprawie.

PowiązaneTematy

– Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują świadków zdarzenia, dotyczącego dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniej, którzy w dniu 4.11.2019 r., w godzinach między 20:15 a 21:00, poruszali się autobusem Komunikacji Miejskiej linii nr 3, numer boczny 730 – informuje mł. asp. Krystyna Kowalska.

Osoby, które widziały zaistniałe zdarzenie bądź posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod numerem telefonu 24 266 15 39 lub 24 266 16 00/01.Zatrzymano sprawcę molestowania w autobusie 14-letniej dziewczynki

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

 1. POwiedzmy says:

  Szukają świadków,by ich oskarżyć o brak reakcji,w popełnieniu czynu.
  P.S jeżeli oskarżony się przyznał,to po co im świadkowie,bez sensu.
  Brak logiki.
  POzdrawiam

  • kierowca says:

   „jeżeli oskarżony się przyznał,to po co im świadkowie,bez sensu. Brak logiki.” – logika jest taka, że się przyznał bo… bo musiał. bo mu grozili, bo mu podstawili papier policmajstrzy, bo… – przyczyn może byc wiele więc by „kozioł ofiarny” był złożony w ofierze to muszą teraz znaleźć kogoś kto potwierdzi wersję policjantów by sukces był i chwała (wszak w autobusach „nie ma” kamer bo gdyby były to… to by świadkowie nie byli potrzebni???)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU