REKLAMA

Policja szuka świadków bitwy na noże

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Płocku szuka świadków bitwy na noże, do której doszło w niedzielę w rejonie ulic Sienkiewicza, Gradowskiego, Kolegialnej i Misjonarskiej. 

O wydarzeniu informowaliśmy w poniedziałek. Jak podała płocka policja, w niedzielę, około godziny 16, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o grupie kilkunastu młodych mężczyzn, ganiających się z nożami w rękach w rejonie ulic Sienkiewicza, Kolegialnej, Gradowskiego i Misjonarskiej. Jeden z nich, 23-letni płocczanin, z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Złapano siedmiu podejrzanych w wieku od 19 do 31 lat. Teraz Komenda Miejska Policji poszukuje świadków tego zdarzenia. – Zatrzymani zostali przesłuchani, lecz żaden z nich nie przyznał się do pobicia poszkodowanego, a on sam nie chciał rozmawiać o okolicznościach, w jakich doznał obrażeń ciała – podaje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.Podejrzani zostali zwolnieni, a policja pracuje nad wyjaśnieniem zdarzenia. Właśnie dlatego funkcjonariusze zwracają się do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt pod nr tel. 24 266 15 60 lub 997.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU