Pojawi się nowy sklep, ale zaraz zniknie. Dlaczego?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pop-up store – ta nazwa może kojarzyć nam się z wyskakującymi powiadomieniami na stronie internetowej. I słusznie, bo równie szybko, jak znika okienko reklamy, zniknie zaskakujący sklep, który pojawi się w Galerii Wisła.

Pop-up retail, znany też jako pop-up store, polega na tworzeniu zaskakujących, wyjątkowych sklepów, działających tylko przez określony czas. W krajach zachodnich znane są już od kilku lat, u nas dopiero wchodzą na rynek sprzedaży. Teraz zawitały również do Płocka.

Pierwszy pop-up store powstał w 1997 roku w Los Angeles i został stworzony przez Jeda Wexlera i Patricka Courrielche, a nosił nazwę The Ritual Fashion and Music Expo. Ten sklep istniał tylko jeden dzień – podczas eventu połączonego z muzyką, sprzedawano ciuchy niszowych, kalifornijskich marek. Bardzo szybko duże marki dostrzegły potencjał tej formy sprzedaży. Autorzy pierwowzoru zaczęli współpracę ze światowymi markami, jak Motorola, Levi Strauss czy AT&T.

W płockiej Galerii Wisła, w lokalu na pierwszym piętrze, obok sklepu BIG STAR, tylko do 15 października będzie można zrobić zakupy w sklepie KIDSWORLD, oferującym stylizacje dla dziewczynek i chłopców, takich polskich marek, jak All for kids, kid’s by voga, MałaMi, M&M, Chillout, by Mimi.

– Taka nietypowa formuła sprzedaży jest idealną okazją do przetestowania przez lokalnych przedsiębiorców swojego pomysłu, nawiązania relacji z szeroką rzeszą klientów, a także poznania specyfiki działalności w galerii handlowej – wyjaśnia Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

21 października ruszy kolejny pop-up store: do końca roku klienci będą mogli skorzystać z oferty salonu FIBARO Experience Center, w którym przekonamy się w jaki sposób działa inteligentny dom, jak za pomocą jednego gestu można zaparzyć kawę, sterować oświetleniem lub zamienić pokój w kino domowe.

Przypomnijmy, że na podobnej zasadzie opiera się Jednodniowa Restauracja, której smakołyki możemy co jakiś czas próbować w pobliżu Wieży Ciśnień.

Jednodniowa Restauracja po raz kolejny odniosła sukces

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji