REKLAMA

Płockie wodociągi przekażą pieniądze dla WOPR

REKLAMA

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Wodociągi Płockie zadeklarowały przekazanie 40 tys. zł dla WOPR na odbudowę jednostek zniszczonych przez trąbę powietrzną. Na tym jednak nie koniec.

9 lipca w siedzibie Wodociągów Płockich odbyła się konferencja prasowa, podczas której spółka Wodociągi Płockie zadeklarowała pomoc dla płockiego WOPR. Przypomnijmy, że po trąbie powietrznej, która przeszła przez Płock, ratownicy stracili swoje trzy łodzie, bez których nie są w stanie dbać o bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą mieszkańców.

Podczas konferencji przekazano ratownikom symboliczny czek na 40 tysięcy złotych. Warto przy tym podkreślić, że nadal trwają starania o środki na remont motorówek – w internecie kontynuowana jest zbiórka, w której obecnie udało się już zebrać prawie 23 tys. zł. Prowadzone są również rozmowy ze spółką MOSiR, która także regularnie współpracuje z WOPR-em.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. siedem POdwyżek rocznie says:

    Te kasociągi to jest granda na cała Polskę ! Najdroższa woda jest w Płocku. Mam nadzieję że minister Grubarczyk za sprawą ustawy ostro POciągnie ich PO kieszeni.

  2. Wkurzona says:

    No tak, cel szczytny tylko może niech wodociągi rozdają swoje własne pieniądze a nie te, które ciągną od nas; dwa dni temu pojawiła się informacja o kolejnej podwyżce wody w Płocku, to już wiadomo na co im te dodatkowe pieniądze potrzebne. Miło by było gdyby najpierw zadbali o jakość swoich usług bo podwyżki robią co chwila ale jakość wody w kranach nadal często pozostawia wiele do życzenia….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU