REKLAMA

Płocki koncern rozwija sieć stacji. Będą też remonty

REKLAMA

PKN ORLEN ma powody do zadowolenia – dynamiczny rozwój segmentu detalicznego powoduje, że koncern z Płocka postanowił zainwestować w rozwój sieci stacji paliw. Powstaną nowe placówki, a istniejące już stacje będą dalej, sukcesywnie modernizowane.

Właśnie ogłoszono postępowanie, które ma rozszerzyć bazę wykonawców PKN ORLEN. Z wybraną firmą spółka będzie współpracowała przy budowie nowych, odbudowie i modernizacji istniejących już stacji, w oparciu o długoterminowe umowy ramowe.

PowiązaneTematy

Jak wyjaśnia koncern, Generalne Wykonawstwo w zakresie budowy nowych i odbudowy już istniejących stacji paliw ma obejmować zarówno prace ziemne związane z instalacją infrastruktury podziemnej, jak i roboty wykończeniowe stacji. Zakłada również roboty drogowe związane z układami komunikacyjnymi realizowanych inwestycji i wykonanie niezbędnych przyłączy. W przypadku dużych modernizacji stacji paliw, prace mają obejmować rozbudowę obiektów oraz ich przebudowę o wartości robót budowlanych powyżej 1 mln zł.– Realizowane postępowanie jest efektem dynamicznego rozwoju jednego z filarów naszej działalności, czyli segmentu detalicznego, który notuje rekordowe wyniki – mówi Michał Drewniok, Dyrektor Biura Zakupów Ogólnych PKN ORLEN. – Inwestujemy w sieć stacji paliw, budując nowe obiekty i unowocześniając te, które już istnieją po to, by jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów i utrzymywać konkurencyjność na wymagającym rynku sprzedaży detalicznej – wyjaśnia dyrektor.

Szczegóły dotyczące postępowania zakupowego dostępne są pod linkiem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU