REKLAMA

Płockamp – czy biznes w Płocku się opłaca?

REKLAMA

Druga edycja Płockamp, czyli barcampu dla branży e-biznesu i nowych technologii, odbyła się w Płocku 15 października. Słuchacze mogli porozmawiać m.in. na temat promocji firmy na portalach społecznościowych.

PowiązaneTematy

– Celem wydarzenia jest integracja środowiska, wymiana doświadczeń i pomysłów oraz prelekcje doświadczonych przedsiębiorców i osób, które mogą być inspiracją dla innych – tłumaczyli pomysł na wydarzenie organizatorzy. – Pod jednym dachem, w luźnej atmosferze, spotykają się nie tylko przedstawiciele startupów i dojrzałych firm, ale również reprezentanci otoczenia biznesu, freelancerzy, pracownicy działów PR i marketingu – wyjaśniali. Płockamp ściągnął faktycznie pełną salę zainteresowanych osób, które – pomimo rozpoczęcia z opóźnieniem – nadciągały także w trakcie trwania prelekcji.

Swoją wiedzą w trakcie Płockampu dzielili się:
– Dagmara Pakulska – marketer, szkoleniowiec i HR-owiec z kilkuletnim doświadczeniem, obecnie marketing manager w agencji e-City Vision, odpowiedzialnej za promocję firmy Gruby Benek,
– Stanisław Radomiński – doświadczony konsultant i kierownik projektów unijnych (ponad 100 mln zł pozyskanych dotacji), związany z firmą MSR, organizator startup weekendów w Łodzi.
O blogowaniu opowiedział natomiast Marcin Wójcik, który wystąpił w miejsce zapowiadanego wcześniej Chrisa Kwacza.

W bloku tematycznym pn. “Rób Internety w Płocku”, zaprezentował się Tomasz Wysocki z płockiej firmy Infracom, który opowiedział o najczęściej popełnianych błędach, wpływających na negatywny odbiór marki. Natomiast wiceprezydent Jacek Terebus, przedstawił sposób wspierania przedsiębiorców przez miasto oraz możliwości, jakie daje Akademicki Inkubator Przedsiebiorczości.– Spotkanie przeznaczone jest dla osób prowadzących swój biznes lub myślących o jego założeniu, w szczególności zaś dla osób pragnących wprowadzić swój biznes do Internetu – mówiła przed spotkaniem Małgorzata Gontarek, organizator Płockampu.

Inicjatywa z pewnością przyda się bardziej osobom, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie internetowym. Część wiadomości była dla nas oczywista, choć zapewne mogła być nowością dla początkujących przedsiębiorców.

Partnerem głównym wydarzenia został Urząd Miasta Płocka, a honorowy patronat objął Prezydent Miasta Płocka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU