REKLAMA

Planujecie kupić mieszkanie? Z WOŚP możecie wylicytować duży rabat!

REKLAMA

Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeszcze trwają. Wśród nich jedna przyciągnęła naszą uwagę – bon z rabatem na zakup mieszkania. To fajna okazja dla kogoś, kto planuje zakup własnego lokum.

Do 27 stycznia potrwa AUKCJA, na której można wylicytować bon, uprawniający do 10-procentowej zniżki na zakup dowolnego mieszkania w nowej inwestycji, zlokalizowanej w centrum Płocka, przy ulicy Słowackiego 4.

Na co wydać 360 zł? Można na własne mieszkanie!

Do wyboru są mieszkania o powierzchni od 26 do 53 m2. Przykładowa zniżka przy zakupie mieszkania o powierzchni 36 m2 wynosi około 12 tys. zł, przy większych powierzchniach wyniesie jeszcze wyższą kwotę, gra jest więc warta świeczki! Cena wywoławcza wynosi 1000 zł.

[button link=”http://aukcje.wosp.org.pl/rabat-na-zakup-mieszkania-i4099446″ target=”new” color=”#d10a0a”]Wylicytuj bon rabatowy na zakup mieszkania[/button]Przypominamy także, że na tej inwestycji można oglądać mieszkanie pokazowe, o metrażu 36 m2. Jest to w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie – są żyrandole, szafki i sprzęt AGD w kuchni, rolety ufundowane przez firmę DEKORAMA, pełne wyposażenie łazienki. To także bardzo nietypowe lustro na drzwiach, oszczędzające miejsce i powiększające przestrzeń. W mieszkaniu znajduje się duży pokój (ok. 18 m2), oddzielna kuchnia (ok. 10 m2) i oddzielna łazienka z wc (ok. 4 m2).

Pokazowe mieszkanie inwestycji przy Słowackiego. Jak wygląda?


Więcej informacji na temat mieszkań uzyskacie pod numerem telefonu 730-777-814 lub na stronie internetowej mieszkanie-tanie.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU