Zamknij

Magazynier-logistyk

Nr oferty: StPr/24/0941Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Kontroluje jakość i ilość towaru przyjmowanego i wydawanego oraz rozmieszczanie towarów w magazynie. Praca w zespole osób, posługujących się znajomością języka turkmeńskiego.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 21.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • turkmeński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Paulina Pabjas
      Numer telefonu: 243671843
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Praca w restauracji szybkiej obsługi, przyjmowanie i realizowanie zamówień, smażenie frytek, krojenie mięsa typu kebab, podgrzewanie potraw, obsługa klientów wg określonych standardów, dbanie o czystość w sali jadalnej, obsługa terminala kart płatniczych.
      StPr/24/0936
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Wykonuje obróbkę ślusarską elementów rurociągów, układa i montuje rurociągi przemysłowe, instalacje sanitarne wraz z przyborami, montuje kotły centralnego ogrzewania, urządzenia pompowni, rozdzielni ciepła, urządzenia do oczyszczania i uzdatniania wody itd. przy zastosowaniu narzędzi, maszyn i urządzeń monterskich.
      StPr/24/0937
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024

      Przygotowanie materiałów budowlanych, pomoc przy budowie, wykonywanie prostych czynności budowlanych, pomoc na budowie, prace w grupach wielonarodowych, które posługują się jeżykiem angielskim.
      StPr/24/0938
      data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024

      Wspieranie przełożonego w planowaniu prac wewnętrznych zespołów montażowych, w koordynacji firm podwykonawczych oraz inne zadania wskazane przez przełożonego. Praca w zespole osób, posługujących się znajomością języka filipińskiego.
      StPr/24/0940
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Kontroluje jakość i ilość towaru przyjmowanego i wydawanego oraz rozmieszczanie towarów w magazynie. Praca w zespole osób, posługujących się znajomością języka turkmeńskiego.
      StPr/24/0941
      wynagrodzenie od od 35 PLN

      Montaż demontaż rusztowań.
      StPr/24/0931
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024
      wynagrodzenie od od 6 080 PLN

      Stylizacja paznokci metodą hybrydową, żelową, akrylo-żel.
      StPr/24/0939
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Udzielanie informacji o miejscach przechowywania dokumentacji osobowo-płacowej po zlikwidowaniu zakładu pracy. Przyjmowanie wniosków o wydanie kserokopii dokumentacji osobowo-płacowej. Wydawanie zrealizowanych kwerend. Pomoc przy sprawdzeniu kompletności dokumentacji osobowo-płacowej na magazynie archiwalnym. Pomoc przy brakowaniu dokumentacji osobowo-płacowej.
      StPr/24/0933
      data rozpoczęcia pracy od 16.10.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Zakres obowiązków: • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami • utrzymanie czystości w miejscu pracy • dbanie o ekspozycję towarów Praca w Płocku w godz. 8-20.
      StPr/24/1130

      1.Obsługa sekretariatu Komendanta Miejskiego PSP w Płocku, 2.Rejestrowanie pism w systemie EZD - prowadzenie zbioru chronologicznego, 3.Prowadzenie kroniki Komendy, 4.Obsługa narad i odpraw kierownictwa KM PSP w Płocku 5.Obsługa imprez organizowanych przez KM PSP w Płocku 6.Rejestrowanie oraz obsługa korespondencji wchodzącej i wychodzącej, 7.Prowadzenie archiwum zakładowego. 8.Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie skarg i wniosków, rozliczanie urlopów kierownictwa komendy i pracowników ośmiogodzinnych, 9.Obsługa sprzętu będącego na wyposażeniu sekretariatu.
      StPr/24/0934