Zamknij

Stażysta w służbie przygotowawczej - docelowo: starszy technik sztabowy w wydzi

Nr oferty: StPr/24/0934Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wyszogrodzka 1A, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: 1.Obsługa sekretariatu Komendanta Miejskiego PSP w Płocku, 2.Rejestrowanie pism w systemie EZD - prowadzenie zbioru chronologicznego, 3.Prowadzenie kroniki Komendy, 4.Obsługa narad i odpraw kierownictwa KM PSP w Płocku 5.Obsługa imprez organizowanych przez KM PSP w Płocku 6.Rejestrowanie oraz obsługa korespondencji wchodzącej i wychodzącej, 7.Prowadzenie archiwum zakładowego. 8.Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie skarg i wniosków, rozliczanie urlopów kierownictwa komendy i pracowników ośmiogodzinnych, 9.Obsługa sprzętu będącego na wyposażeniu sekretariatu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: WYMAGANIA KONIECZNE STAWIANE KANDYDATOM Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej, zgodnie z art. 28 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o Państwowej Straży Pożarnej (Oz.U. z 20241'. poz. 127.) muszą spełniać następujące wymagania: 1.posiadać obywatelstwo polskie, 2.nie być karanym za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, 3.korzystać z pełni praw publicznych, 4.posiadać zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby w PSP (potwierdzoną orzeczeniem rejonowej komisji lekarskiej podległej ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych). Ponadto zgodnie z art. 34 ust. 4 i 5 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o Państwowej Straży Pożarnej (Dz.U. z 2024 r. poz. 127.) mianowanie strażaka może nastąpić po odbyciu zasadniczej służby wojskowej lub po przeniesieniu do rezerwy bez odbycia tej służby albo po zwolnieniu od obowiązku służby wojskowej. Warunku tego nie stosuje się do kobiet. DODATKOWE WYMAGANIA - Posiadać prawo jazdy kat. B, - posiadać wykształcenie wyższe. Brak udokumentowania przez kandydata ww. wymagań uniemożliwia zakwalifikowanie jego oferty do następnego etapu postępowania kwalifikacyjnego. Wymagania preferowane dla kandydatów ubiegających się o stanowisko: - Udokumentowane zatrudnienie lub odbycie stażu w jednostkach sektora publicznego związane z obsługą sekretariatu przy realizacji zadań zbliżonych do zadań na stanowisku na które prowadzony jest nabór, - umiejętność obsługi systemu EZO, - wykształcenie wyższe rozumiane jako jednolite studia magisterskie, studia licencjackie, studia magisterskie na kierunkach administracja, zarządzanie lub kierunki przydatne w Państwowej Straży Pożarnej.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Płocku
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wyszogrodzka 1A, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY Kandydat zgodnie z § 5 ust. 1 rozporządzenia MSWiA z dnia 23 wrześniaa 2021 roku w sprawie postępowania kwalifikacyjnego o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej zobowiązany jest złożyć następujące dokumenty wymagane prz
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Montaż demontaż rusztowań.
    StPr/24/0931
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024
    wynagrodzenie od od 6 080 PLN

    Stylizacja paznokci metodą hybrydową, żelową, akrylo-żel.
    StPr/24/0939
    data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Udzielanie informacji o miejscach przechowywania dokumentacji osobowo-płacowej po zlikwidowaniu zakładu pracy. Przyjmowanie wniosków o wydanie kserokopii dokumentacji osobowo-płacowej. Wydawanie zrealizowanych kwerend. Pomoc przy sprawdzeniu kompletności dokumentacji osobowo-płacowej na magazynie archiwalnym. Pomoc przy brakowaniu dokumentacji osobowo-płacowej.
    StPr/24/0933
    data rozpoczęcia pracy od 16.10.2024
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Zakres obowiązków: • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami • utrzymanie czystości w miejscu pracy • dbanie o ekspozycję towarów Praca w Płocku w godz. 8-20.
    StPr/24/1130

    1.Obsługa sekretariatu Komendanta Miejskiego PSP w Płocku, 2.Rejestrowanie pism w systemie EZD - prowadzenie zbioru chronologicznego, 3.Prowadzenie kroniki Komendy, 4.Obsługa narad i odpraw kierownictwa KM PSP w Płocku 5.Obsługa imprez organizowanych przez KM PSP w Płocku 6.Rejestrowanie oraz obsługa korespondencji wchodzącej i wychodzącej, 7.Prowadzenie archiwum zakładowego. 8.Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie skarg i wniosków, rozliczanie urlopów kierownictwa komendy i pracowników ośmiogodzinnych, 9.Obsługa sprzętu będącego na wyposażeniu sekretariatu.
    StPr/24/0934
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2024

    Praca w biurze firmy.
    StPr/24/0935
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Właczanie akt emerytalno-rentowych, kapitału początkowego, płatnika i ubezpieczonego z magazynów dokumentacji i dostarczanie na stanowiska do poszczególnych komórek merytorycznych. Włączanie akt po załatwieniu do magazynu dokumentacji. Dołączaniea/a do akt. Zakładanie teczek pierwszorazowych dla ubezpieczonego. Przystosowanie, pakowanie akt do terenowych jednostek organizacyjnych. Pomoc przy realizowaniu dodatkowych zadań. Praca w godz. 7-15 w Płocku. Algorytm.
    StPr/24/1132
    data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024

    WSPARCIE PRZEŁOŻONEGO W PROCESIE KOORDYNOWANIA ORAZ ORGANIZACJI ROBÓT W ZAKRESIE INŻYNIERII MECHANICZNEJ NA PROJEKCIE OLEFINY III ORLEN. ASYSTOWANIE PRZY SPORZĄDZANIU KOSZTORYSÓW, NOTATEK SŁUŻBOWYCH, RAPORTÓW, PISM I SPECYFIKACJI. POMOC W CZYNNOŚCIACH INSPEKCYJNYCH INSTALACJI URZĄDZEŃ. PRACA W ZESPOLE OSÓB POSŁUGUJĄCYCH SIĘ BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA INDONEZYJSKIEGO.
    StPr/24/0924
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Przeprowadzanie diagnozy psychologicznej dzieci w wieku żłobkowej. Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych zajęć terapeutycznych. Współpraca z rodzicami w zakresie wspierania rozwoju psychicznego ich dzieci. Udzielanie porad i konsultacji opiekunkom żłobkowym oraz rodzicom w kwestiach wychowawczych. Współpraca z zespołem żłobkowym w celu tworzenia optymalnych warunków dla rozwoju dzieci. Praca w Płocku w godz. 7-11.
    StPr/24/1118

    Kontrolowanie stanowisk pracy pod względem spełniania wymagań prawnych i klienta w zakresie technicznego bezpieczeństwa pracy. Opracowanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji BHP, w tym projektowej zgodnie z wymaganiami klienta. Współuczestnictwo i prowadzenie instruktaży i szkoleń. Raportowanie przełożonym o nieprawidłowościach, formułowanie wniosków w celu poprawy stanu BHP. Współpraca ze służbami klienta. Praca w Płocku w godz. 7-15.
    StPr/24/1120
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN