Zamknij

Stylistka paznokci

Nr oferty: StPr/24/0939Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Stylizacja paznokci metodą hybrydową, żelową, akrylo-żel.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • stylizacja paznokci
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: GABINET KOSMETYCZNY "AKRYLEK" BOGACKA AGNIESZKA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 608-233-481
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Montaż demontaż rusztowań.
      StPr/24/0931
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024
      wynagrodzenie od od 6 080 PLN

      Stylizacja paznokci metodą hybrydową, żelową, akrylo-żel.
      StPr/24/0939
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Udzielanie informacji o miejscach przechowywania dokumentacji osobowo-płacowej po zlikwidowaniu zakładu pracy. Przyjmowanie wniosków o wydanie kserokopii dokumentacji osobowo-płacowej. Wydawanie zrealizowanych kwerend. Pomoc przy sprawdzeniu kompletności dokumentacji osobowo-płacowej na magazynie archiwalnym. Pomoc przy brakowaniu dokumentacji osobowo-płacowej.
      StPr/24/0933
      data rozpoczęcia pracy od 16.10.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Zakres obowiązków: • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami • utrzymanie czystości w miejscu pracy • dbanie o ekspozycję towarów Praca w Płocku w godz. 8-20.
      StPr/24/1130

      1.Obsługa sekretariatu Komendanta Miejskiego PSP w Płocku, 2.Rejestrowanie pism w systemie EZD - prowadzenie zbioru chronologicznego, 3.Prowadzenie kroniki Komendy, 4.Obsługa narad i odpraw kierownictwa KM PSP w Płocku 5.Obsługa imprez organizowanych przez KM PSP w Płocku 6.Rejestrowanie oraz obsługa korespondencji wchodzącej i wychodzącej, 7.Prowadzenie archiwum zakładowego. 8.Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie skarg i wniosków, rozliczanie urlopów kierownictwa komendy i pracowników ośmiogodzinnych, 9.Obsługa sprzętu będącego na wyposażeniu sekretariatu.
      StPr/24/0934
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2024

      Praca w biurze firmy.
      StPr/24/0935
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Właczanie akt emerytalno-rentowych, kapitału początkowego, płatnika i ubezpieczonego z magazynów dokumentacji i dostarczanie na stanowiska do poszczególnych komórek merytorycznych. Włączanie akt po załatwieniu do magazynu dokumentacji. Dołączaniea/a do akt. Zakładanie teczek pierwszorazowych dla ubezpieczonego. Przystosowanie, pakowanie akt do terenowych jednostek organizacyjnych. Pomoc przy realizowaniu dodatkowych zadań. Praca w godz. 7-15 w Płocku. Algorytm.
      StPr/24/1132
      data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024

      WSPARCIE PRZEŁOŻONEGO W PROCESIE KOORDYNOWANIA ORAZ ORGANIZACJI ROBÓT W ZAKRESIE INŻYNIERII MECHANICZNEJ NA PROJEKCIE OLEFINY III ORLEN. ASYSTOWANIE PRZY SPORZĄDZANIU KOSZTORYSÓW, NOTATEK SŁUŻBOWYCH, RAPORTÓW, PISM I SPECYFIKACJI. POMOC W CZYNNOŚCIACH INSPEKCYJNYCH INSTALACJI URZĄDZEŃ. PRACA W ZESPOLE OSÓB POSŁUGUJĄCYCH SIĘ BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA INDONEZYJSKIEGO.
      StPr/24/0924
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Przeprowadzanie diagnozy psychologicznej dzieci w wieku żłobkowej. Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych zajęć terapeutycznych. Współpraca z rodzicami w zakresie wspierania rozwoju psychicznego ich dzieci. Udzielanie porad i konsultacji opiekunkom żłobkowym oraz rodzicom w kwestiach wychowawczych. Współpraca z zespołem żłobkowym w celu tworzenia optymalnych warunków dla rozwoju dzieci. Praca w Płocku w godz. 7-11.
      StPr/24/1118

      Kontrolowanie stanowisk pracy pod względem spełniania wymagań prawnych i klienta w zakresie technicznego bezpieczeństwa pracy. Opracowanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji BHP, w tym projektowej zgodnie z wymaganiami klienta. Współuczestnictwo i prowadzenie instruktaży i szkoleń. Raportowanie przełożonym o nieprawidłowościach, formułowanie wniosków w celu poprawy stanu BHP. Współpraca ze służbami klienta. Praca w Płocku w godz. 7-15.
      StPr/24/1120
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN