Zamknij

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Nr oferty: StPr/24/0785Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: rozkładanie towaru w magazynie, oznaczanie kartonów i metkowanie produktów, sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą, sprawdzanie stanów magazynowych, kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 18.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • aktualne badanie sanepidowskie
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, praca zmianowa 6-14, 20-4, 4-12, 12-20, praca w godzinach nocnych.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Dworakowska
      Numer telefonu: 243671847
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Praca przy komputerze, możliwe krótkie podróże służbowe. Prowadzenie dokumentacji biurowej, odpowiadanie na przychodzącą korespondencję. Utrzymywanie kontaktu z klientami.
      StPr/24/0789
      data rozpoczęcia pracy od 30.09.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Prowadzenie prac montażowych rurociągu. Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie).
      StPr/24/0781
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024
      wynagrodzenie od od 7 500 do 8 000 PLN

      Prowadzenie prac montażowych rurociągu. Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie)
      StPr/24/0782
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      Prace pomocnicze w branży stalowej. Miejsce wykonywania pracy: Płock, województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie).
      StPr/24/0783
      wynagrodzenie od od 6 000 do 6 500 PLN

      Spawanie rur pod badania RTG. Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie).
      StPr/24/0784
      wynagrodzenie od od 10 000 PLN

      Obsługa grilla, przygotowywanie potraw według oryginalnych receptur kuchni orientalnej z wykorzystaniem produktów typowych dla tej kuchni, przygotowywanie składników potraw, dbałość o porządek i czystość miejsca pracy.
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

      rozkładanie towaru w magazynie, oznaczanie kartonów i metkowanie produktów, sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą, sprawdzanie stanów magazynowych, kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu
      StPr/24/0785
      data rozpoczęcia pracy od 18.09.2024

      Rozkładanie towaru w magazynie, oznaczanie kartonów i metkowanie produktów, sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą, sprawdzanie stanów magazynowych, kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu. Praca w Płocku, ul. Kostrogaj 21
      StPr/24/1073

      Malowanie konstrukcji stalowych. Praca na terenie Polski lub na terenie Niemiec (obiekty mostowe).
      StPr/24/1071
      wynagrodzenie od od 4 300 do 10 000 PLN

      Strzyżenie damskie, strzyżenie dziecięce, koloryzacja włosów, pielęgnacja włosów.
      StPr/24/0787
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN