Zamknij

Pracownik biurowy

Nr oferty: StPr/24/0789Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca przy komputerze, możliwe krótkie podróże służbowe. Prowadzenie dokumentacji biurowej, odpowiadanie na przychodzącą korespondencję. Utrzymywanie kontaktu z klientami.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • koreański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • odpowiedzialność
      • biegła obsługa komputera, Office, Internet, urządzeń biurowych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Osoba na tym stanowisku będzie poruszać się w międzynarodowym środowisku. Pracodawca zatrudnia głównie obcokrajowców, a zarząd spółki składa się z obywateli Korei, zatem znajomość koreańskiego jest niezbędna do komunikacji na wielu płaszczyznach, w tym rozumieniu poleceń.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Paulina Pabjas
        Numer telefonu: 243671843
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Praca przy komputerze, możliwe krótkie podróże służbowe. Prowadzenie dokumentacji biurowej, odpowiadanie na przychodzącą korespondencję. Utrzymywanie kontaktu z klientami.
        StPr/24/0789
        data rozpoczęcia pracy od 30.09.2024
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        Prowadzenie prac montażowych rurociągu. Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie).
        StPr/24/0781
        data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024
        wynagrodzenie od od 7 500 do 8 000 PLN

        Prowadzenie prac montażowych rurociągu. Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie)
        StPr/24/0782
        wynagrodzenie od od 8 000 PLN

        Prace pomocnicze w branży stalowej. Miejsce wykonywania pracy: Płock, województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie).
        StPr/24/0783
        wynagrodzenie od od 6 000 do 6 500 PLN

        Spawanie rur pod badania RTG. Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie).
        StPr/24/0784
        wynagrodzenie od od 10 000 PLN

        Sprzedaż towarów, obsługa klienta.
        StPr/24/0790
        data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Dostawa zaopatrzenia do sklepu.
        StPr/24/0791

        Utrzymanie czystości w pomieszczeniach Przychodni.
        StPr/24/0792
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

        Prowadzenie zajęć z nauki jazdy na rolkach. Motywowanie i wspieranie uczniów. Tworzenie miłej atmosfery na zajęciach. Dbanie o bezpieczeństwo podczas zajęć. Przygotowanie odpowiedniego sprzętu. Udział w warsztatach i innych wydarzeniach. Samorozwój i doskonalenie umiejętności (pod okiem najlepszych).
        StPr/24/0793
        wynagrodzenie od od 2 150 PLN

        Pakowane towarów zgodnie z obowiązującymi w firmie wymaganiami i procedurą. Potwierdzanie danych o przesyłkach ma stacjach pakowania w systemie informatycznym zarządzającym procesem pakowania w magazynie zgodnie z obowiązującymi zasadmi. Praca w Płocku w godz. 7-19 (2 zmiany)
        StPr/24/1076
        wynagrodzenie od od 4 700 PLN