Zamknij

Monter konstrukcji stalowych

Nr oferty: StPr/24/0781Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prowadzenie prac montażowych rurociągu. Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 500 do 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Monter konstrukcji stalowych (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe : 2 -3 lata na stanowisku montera konstrukcji stalowych. Umiejętność czytania rysunku izometrycznego.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SPAW-MONT Piotr Wiliński
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 87-603 Suradówek 23, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Wiliński
      Numer telefonu: 603-328-493
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv. Przed spotkaniem kontakt telefoniczny z pracodawcą : 603 328 493
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Praca przy komputerze, możliwe krótkie podróże służbowe. Prowadzenie dokumentacji biurowej, odpowiadanie na przychodzącą korespondencję. Utrzymywanie kontaktu z klientami.
      StPr/24/0789
      data rozpoczęcia pracy od 30.09.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Prowadzenie prac montażowych rurociągu. Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie).
      StPr/24/0781
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024
      wynagrodzenie od od 7 500 do 8 000 PLN

      Prowadzenie prac montażowych rurociągu. Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie)
      StPr/24/0782
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      Prace pomocnicze w branży stalowej. Miejsce wykonywania pracy: Płock, województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie).
      StPr/24/0783
      wynagrodzenie od od 6 000 do 6 500 PLN

      Spawanie rur pod badania RTG. Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie).
      StPr/24/0784
      wynagrodzenie od od 10 000 PLN

      Sprzedaż towarów, obsługa klienta.
      StPr/24/0790
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Dostawa zaopatrzenia do sklepu.
      StPr/24/0791

      Utrzymanie czystości w pomieszczeniach Przychodni.
      StPr/24/0792
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

      Prowadzenie zajęć z nauki jazdy na rolkach. Motywowanie i wspieranie uczniów. Tworzenie miłej atmosfery na zajęciach. Dbanie o bezpieczeństwo podczas zajęć. Przygotowanie odpowiedniego sprzętu. Udział w warsztatach i innych wydarzeniach. Samorozwój i doskonalenie umiejętności (pod okiem najlepszych).
      StPr/24/0793
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      Pakowane towarów zgodnie z obowiązującymi w firmie wymaganiami i procedurą. Potwierdzanie danych o przesyłkach ma stacjach pakowania w systemie informatycznym zarządzającym procesem pakowania w magazynie zgodnie z obowiązującymi zasadmi. Praca w Płocku w godz. 7-19 (2 zmiany)
      StPr/24/1076
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN