Pieniądze dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej

0

Kwiatek i czekoladki to nie jedyne prezenty, jakie dostali pracownicy oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zapewne bardziej ucieszą ich nagrody od Prezydenta Miasta.

Zarządzeniem z 7 października prezydent Andrzej Nowakowski przyznał pracownikom pedagogicznym placówek oświatowo-wychowawczych prowadzonych przez Gminę-Miasto Płock po 3300 zł brutto. To nagroda z okazji Narodowego Dnia Edukacji.

nauczycielNagrody otrzymali pracownicy przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, specjalnych, poradni i placówek wychowania pozaszkolnego. Łącznie 62 pracowników. Dodatkowo, nagrody otrzymało także 12 dyrektorów szkół i przedszkoli. Finansowanie na ten cel zaplanowano w budżecie miasta na rok 2016.

W płockich szkołach 14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. My również przyłączamy się do życzeń dla wszystkich nauczycieli.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje