REKLAMA

Piątkowe utrudnienia w ruchu

REKLAMA

W piątek, 30 sierpnia na terenie miasta będą występować miejscowe utrudnienia w ruchu, związane z planowymi remontami.

Brygady remontowe, prowadzące bieżące naprawy dróg i chodników, spotkamy dzisiaj na:

– ul. Kazimierza Wielkiego – naprawa ubytków w jezdni.

Przebudowa skrzyżowań na Podolszycach

Do 29 sierpnia zamknięty pozostanie odcinek drogi Jana Pawła II – od skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej z Czwartaków w rejonie Auchan. W tym czasie będą prowadzone prace związane z przebudową instalacji podziemnych oraz asfaltowanie.

Na czas remontu do czwartku 29 sierpnia autobusy linii 2, 3, 12, 22, 25, 27, 28, 30 i 33 zostaną skierowane na trasy objazdowe. Autobusy pozostałych linii kursować będą na trasach stałych. Autobusy linii 2 i 3 ominą przystanek Czwartaków, z kolei linie 22 i 33 obsłużą dodatkowo przystanek Czwartaków. Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 nie wjadą w al. Jana Pawła II.

W rejonie skrzyżowania Wyszogrodzka – Jana Pawła II – Armii Krajowej (przy galerii Mazovia) oraz al. Jana Pawła II (przy Auchan) trwa frezowanie al. Jana Pawła II na odcinku od ul. Wyszogrodzkiej do ul. Czwartaków. Prace odbywają się „pod ruchem”, jednak będą występowały utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych.

Przebudowa skrzyżowań na JachowiczaNa Jachowicza trwa przebudowa skrzyżowań. Prowadzone są intensywne roboty drogowe. W związku z tym w rejonie skrzyżowań:

–  al. Jachowicza – 11 listopada,
– al. Jachowicza – 3 Maja,
– al. Jachowicza – Piękna,
– al. Jachowicza – Obrońców Westerplatte – Nowy Rynek,
– al. Jachowicza – Bielska – Kobylińskiego.

występuje czasowa organizacja ruchu, zwężenia jezdni, wygrodzenia oraz ograniczenia prędkości. MZD apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności.

Pozostałe utrudnienia

Skrzyżowanie Bielska – Targowa: Roboty drogowe prowadzone są na ul. Bielskiej. MZD apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu.

Na Trasie Popiełuszki – odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – (DK60 i DK62) wprowadzono czasową organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU