Piątkowe premiery i spotkanie filmowe w NK “Przedwiośnie”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tradycyjnie w piątek odbędą się premiery kolejnych filmów, a już za tydzień także kolejne Spotkanie Filmowe. Fani kina z pewnością nie mogą narzekać. 

W przyszłym poniedziałek, podobnie jak dzisiaj, odbędzie się kolejne spotkanie filmowe. 21 marca widzowie mogą zobaczyć “Dziewczynę z portretu”. To niezwykła opowieść o małżeństwie artystów. Einar (w tej roli Eddie Redmayne znany z roli Stephena Hawkinga w “Teorii wszystkiego”) zaczyna odkrywać, że jest kobietą zamkniętą w męskim ciele. Jedyną osobą, która go rozumie jest… jego żona.

Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w kasie kina. Przed seansem dla uczestników przewidziana jest kawa i ciastko.

“Psy mafii” to opowieść o mafii i współpracujących z nią skorumpowanych policjantach. Zabójstwo jednego z oficerów policji ma posłużyć jako dywersja do napadu w innej części miasta. Nad wszystkim czuwają rosyjscy mafiozi.

W komediowe klimaty przeniesie was z kolei produkcja “Tata kontra tata”. Brad jest ojczymem, który bardzo stara wpasować się w rodzinę. Niespodziewanie do domu postanawia wrócić prawdziwy ojciec. Między panami zaczyna się rywalizacja o względy dzieci.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji