Spotkania Filmowe, Kino Kobiet i Kino Seniora w NK “Przedwiośnie”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ten tydzień w NK “Przedwiośnie” to prawdziwa uczta kinomaniaków. Już dziś “Tanie Poniedziałki” oraz kolejne “Spotkania filmowe”. Jutro będzie bardzo kobieco, z racji święta, w cyklu “Portret Kobiety”. A w środę kolejna odsłona “Kina Seniora”.

Początek tygodnia, wbrew powszechnym opiniom, może być miły. W ramach “Tanich Poniedziałków” NK “Przedwiośnie” obniżyło ceny. Wszystkie filmy 2D obejrzymy w cenie 13 zł za bilet. Na filmy 3D możemy się wybrać już za 17 zł.

Spotkania Filmowe

Spotkania Filmowe 2016Również w poniedziałek, w cyklu Spotkania Filmowe, o godzinie 18.30 obejrzymy “Big Short” – historię ogólnoświatowego kryzysu lat 2007-2010.

To opowieść o tym, jak kilku mężczyzn, poprzez spekulacje i malwersacje, doprowadziło świat do zapaści gospodarczo-ekonomicznej. Sensacyjne kulisy wydarzeń, które wpłynęły na każdego z nas.

Bilety na seans dostępne są w cenie 15 zł.

Portret Kobiety

Portret Kobiety marzecW Dzień Kobiet o godzinie 18 zostanie wyświetlony film “Zupełnie nowy testament”.

Zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądałby świat stworzony przez kobietę? Urządzić świat na nowo spróbuje jedna z bohaterek Ea, córka Boga, która pewnego dnia wykrada tajemnice ojca, by zmienić porządek rzeczy.

Z okazji Dnia Kobiet, przed seansem zostaną rozlosowane upominki. Cena biletu w tym dniu to 15 zł.

Kino Seniora

Kino Seniora marzec9 marca natomiast o godzinie 11 odbędzie się pokaz polskiego filmu “Historia Roja”, w ramach cyklu “Kino Seniora”.

To opowieść o jednym z żołnierzy niezłomnych, którzy po wojnie kontynuują walkę o wolną Polskę z sowieckim okupantem.

Pokaz realizowany jest w ramach Duskusyjnego Klubu Filmowego, działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Po pokazie filmowym przewidziano prelekcję, która zostanie poprowadzona przez Teatr Form Wielu.

Bilety dla wszystkich seniorów dostępne są w cenie 11 zł.

Sylwia Wiśniewska

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji