REKLAMA

Pędził przez Płock 125 km/h. Pirat drogowy stracił prawko

REKLAMA

Młody kierowca stracił na najbliższe miesiące prawo jazdy, za to otrzymał wysoki mandat i punkty karne po tym, jak ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną „pięćdziesiątkę”. Kierowcę zatrzymali policjanci z grupy Speed.

Czwartek, 24 czerwca nie był szczęśliwym dniem dla płockiego pirata drogowego, który na swojej drodze spotkał policjantów z grupy Speed. Mundurowi podczas patrolowania płockich ulic zauważyli pędzącą przez miasto skodę.

– Kierowca tego pojazdu, nie zważywszy na obowiązujące ograniczenia prędkości, jechał z prędkością 125 km/h. Jego jazdę szybko przerwali policjanci. 25-letni amator szybkiej jazdy za zignorowanie przepisów stracił na trzy miesiące uprawnienia do kierowania pojazdami – relacjonuje mł.asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.Funkcjonariusze nałożyli na mężczyznę wysoki mandat oraz wpisali na jego konto 10 pkt karnych. Policjanci apelują do kierowców o zdjęcie nogi z gazu. Jest to szczególnie ważne dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. Jaś says:

    Zapraszam wieczorem na Bielską skrzyżowanie z Jachowicza. Wyścigi na bele czym, aby tylko hałas był.

  2. rsz says:

    Czapka z daszkiem była na głowie pirata?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU