REKLAMA

Ostatnia prosta loterii – wciąż do wygrania samochody i wiele nagród

REKLAMA

Jeszcze do końca grudnia potrwa „Loterią ORLEN”, której twarzą jest zawodnik Formuły 1, Robert Kubica. Do wygrania nadal są atrakcyjne nagrody, m.in. rodzinne samochody i produkty VERVA.

Przypomnijmy, że loteria ORLENU ruszyła 23 kwietnia br., a zakończy się w grudniu. Na klientów stacji ORLEN nadal czeka 17 zestawów promocyjnych Stop Cafe, które uprawniają do otrzymania zdrapki. To właśnie na niej mogą kryć się symbole, oznaczające wygraną jednej z wielu atrakcyjnych nagród – samochód Peugeot SUV 3008 lub produkt marki VERVA – baton proteinowy, napój energetyzujący, czy napój VERVA Magnez+B6.

PowiązaneTematy

Dotychczas już 70 nowych samochodów zyskało właściciela. Do końca tego roku do wygrania pozostało jeszcze 18 wysokiej klasy rodzinnych samochodów i wiele produktów VERVA. Loteria ORLEN jest rekordowa nie tylko pod względem liczby nagród, ale także ich wartości, przekraczającej 56 mln zł.Kampania produktowa koncernu promowana jest przez Roberta Kubicę oraz Macieja Kurzajewskiego. Dla fanów Formuły 1 przygotowano podczas jej realizacji szeroką gamę gadżetów, m.in. koszulki, torby i czapki oraz kubki, breloki, czy magnesy. Miłośnicy motorsportu na stacjach z logo ORLEN mogą również zaopatrzyć się w artykuły, zachęcające do wspólnego dopingowania podczas dwóch ostatnich wyścigów tego sezonu – Grand Prix Brazylii i Grand Prix Abu Dhabi. Do nabycia są naklejki, chorągiewki, opaski silikonowe, zapachy samochodowe i ramki do tablic rejestracyjnych. Za przygotowanie nowej odsłony kampanii odpowiada agencja Red8 Advertising i dom produkcyjny AdForceOne.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU