REKLAMA

Od jutra podziel się posiłkiem

REKLAMA

Już wielokrotnie płocczanie udowodnili, że mają wielkie i dobre serca. Od jutra będą mieli kolejną okazję, aby to potwierdzić. Od piątku, 25 września, zaczyna się bowiem akcja „Podziel się Posiłkiem”. Jest to ogólnopolska zbiórka żywności dla osób najbardziej potrzebujących.

Akcja potrwa dwa dni – 25 i 26 września (piątek i sobotę). W tych dniach, w 60 sklepach na terenie miasta Płocka oraz powiatu, będziecie mogli spotkać wolontariuszy w pomarańczowych koszulkach, przy specjalnie oznakowanych koszykach, do których możecie włożyć… dar waszego serca.

Zebrane przez te dni produkty trafią do osób, które potrzebują pomocy i wsparcia. Może być to cukier, olej, mąka, ryż, kasza, herbata, kawa, dżem czy batonik. Zresztą, pewnie nie trzeba tłumaczyć, co najbardziej potrzebne jest w domowych szafkach, aby zjeść posiłek. Wasz rachunek w kasie na pewno nie „wzrośnie” aż tak bardzo, a radość osób, do których trafią wasze dary, będzie ogromna.Organizatorami zbiórki „Podziel się Posiłkiem” jest Bank Żywności w Płocku oraz Centrum Wolontariatu.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU