REKLAMA

Od dzisiaj w NK Przedwiośnie „365 dni”. Jakie pozostałe propozycje?

REKLAMA

Premiery, stałe cykle, a także specjalna oferta dla najmłodszych. Sprawdźcie, co NK Przedwiośnie proponuje na najbliższe dni.

365 dni

Od 7 lutego zapraszamy na film “365 dni”, który powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. „365 dni” to film, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.

Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. „365 dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.
REŻYSERIA: Barbara Białowąs OBSADA: Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska

Ptaki nocy

Druga premierowa propozycja to “Ptaki nocy” napisy. Po rozstaniu z Jokerem Harley Quinn dołącza do superbohaterek Czarnego Kanarka, Łowczyni i Renee Montoyi, aby uchronić młodą dziewczynę przed nikczemnym przestępcą.

“Ptaki nocy” – A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.
REŻYSERIA: Cathy Yan OBSADA: Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Ewan McGregor

Gang zwierzaków

Najmłodszych widzów zapraszamy na animację “Gang zwierzaków” dubbing – pełną przygód animowaną komedię o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto.

Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob czyli robot o gołębim sercu oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani, muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

Bajkoranki: Salma w krainie dusz

W sobotę i niedzielę o godz. 11:00 w cyklu Bajkoranki zaprezentowana zostanie animacja “Salma w krainie dusz” – pełną duchów, czarów i sympatycznych bohaterów opowieść o dziewczynce, która wyrusza na poszukiwanie zaginionych rodziców. Bilety w cenie 15 zł.

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę. Wkrótce ona i jej przeszywani bracia, Jorge i Pedro, rozpoczną niezwykłą wyprawę, która przeniesie całą trójkę w zaświaty. W krainie duchów czeka ich wspaniała przygoda, w czasie której Salma odkryje prawdę o rodzinie oraz własnych, głęboko ukrytych zdolnościach. Mocach, o których nie miała dotąd pojęcia.

Filmowe ferie w NK Przedwiośnie

Od 10 lutego do 23 lutego codziennie o godz. 11:00 zapraszamy młodych widzów wraz z całymi rodzinami na pokazy filmowe w ramach FILMOWYCH FERII. Przed seansami odbędą się zabawy i animacje przygotowane przez Teatr Form Wielu. • 10.02 i 17.02 – KRAINA LODU 2 dubbing
 • 11.02 i 18.02 – MISIEK I CHIŃSKI SKARB dubbing
 • 12.02 i 19.02 – URWIS dubbing
 • 13.02 i 20.02 – ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA dubbing
 • 14.02 i 21.02 – NASZE MIEJSCE NA ZIEMI lektor
 • 15.02 – 16.02 – BAJKORANKI: CHŁOPIEC I WILK dubbing
 • 22.02 – 23.02 – BAJKORANKI: MIŚ BAMSE I SUPER MIÓD dubbing

Bilety w cenie 15 zł. Po seansach odbędą się animacje i spektakle przygotowane przez Teatr Form Wielu.

 • 16 lutego (niedziela) o godz. 13:00 – Spektakl „Królik z kapelusza” – Czym jest magia i czy każdy z nas może zostać magikiem? Na te pytania odpowiemy wraz z bohaterami spektaklu „Królik z kapelusza”. Przezabawny spektakl z udziałem wielu postaci i lalek teatralnych. Zobacz sam! Dowiesz się, że każdy z nas może wyczarować coś innego.
 • 23 lutego (niedziela) o godz. 13:00 – Spektakl „Arka wszystkich świętych” – Jest to spektakl zachowany w konwencji średniowiecznego widowiska jarmarcznego. Scenariusz zainspirowany jest żywotami świętych. Wątkiem łączącym opowieści są zwierzęta towarzyszące im w ziemskiej wędrówce. „Arka wszystkich świętych” to zabawna, wzruszająca i poetycka opowieść dla całej rodziny.

Spotkania Filmowe: Supernova

W poniedziałek, 10 lutego o godz. 18:00 w Spotkaniach Filmowych zostanie zaprezentowany film “Supernova” w pełnometrażowym debiucie Bartosza Kruhlika. Film startował w konkursie głównym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, podczas którego Bartosza Kruhlika wyróżniono nagrodą za debiut reżyserski. Przed seansem NK Przedwiośnie zaprasza na słodki poczęstunek. Po pokazie filmu “Supernova” odbędzie się spotkanie z gośćmi. Bilety w cenie 15 zł.

W rozmowie po seansie wezmą udział:

 • Bartosz Kruhlik – absolwent Wydziału Reżyserii PWSFiTvT w Łodzi. Jego filmy były pokazywane setki razy na festiwalach polskich i zagranicznych, zdobyły blisko 150 nagród i wyróżnień. Najważniejsze selekcje: San Sebastian IFF, Tallin POFF, Karlove Vary IFF, Montreal WFF, Sarajevo IFF, IDFA. W roku 2013 otrzymał Nagrodę Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia dla studentów uczelni artystycznych. Jego debiut fabularny „Supernova” otrzymał nagrodę za Najlepszy Debiut Reżyserski na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.
 • Marek Braun – rocznik 1983. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od 2011 r. aktor Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, tworząc oryginalne kreacje postaci w spektaklach, m.in.: „Anna Karenina”, „Zbrodnia i kara”, „Cabaret”, „Ślub”, „Amadeusz”. Odznaczony brązowym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Grał w takich serialach jak „Fala zbrodni” czy „Na Wspólnej”. Rola w „Supernovej” jest jego debiutem fabularnym na dużym ekranie.
 • Anna Dymek – absolwentka polonistyki i nowego filmoznawstwa. Ceni kino, które jest inspirujące intelektualnie i pozostawia w widzu emocjonalny ślad.

Portret Kobiety: 365 dni

We wtorek, 11 lutego o godz. 18:00 w Portrecie Kobiety zaprezentowany zostanie film erotyczny “365 dni”. Przed seansem – słodki poczęstunek od Lekkiego Ciacha. Bilety w cenie 15 zł.

365 dni” – Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. „365 dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach.
REŻYSERIA: Barbara Białowąs OBSADA: Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska

Rodzinne Oglądanie: Szybcy i śnieżni

W środę, 12 lutego o godz. 12:00 w cyklu Rodzinne Oglądanie wyświetlona zostanie animacja “Szybcy i śnieżni”. Bilety w cenie 15 zł.

“Szybcy i śnieżni” – Trwają przygotowania do corocznego wyścigu saneczkowego. Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie. Kiedy maszyna niespodziewanie rozpada się tuż przed linią mety, nikt nie może uwierzyć, że stały za tym błędy w konstrukcji. Wynalazca wspólnie z kolegami odkrywa, że to sprawka Zaca – zarozumiałego i nieco tajemniczego zawodnika, który w międzyczasie dołączył do stawki wyścigu. Frankie pragnie rewanżu i ponownego, tym razem uczciwego rajdu. Wraz z drużyną wiernych przyjaciół zrobią wszystko, by skonstruować jeszcze szybszy pojazd i wygrać rywalizację z oszustem! Błyskotliwa animacja udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych dla grupy pogodnych i zdeterminowanych, choć nie zawsze zgodnych przyjaciół.

W repertuarze wciąż pozostają:

 • “Małe kobietki”- Jo March pracuje jako nauczycielka w Nowym Jorku. Kobieta wspomina przeszłość swoją i sióstr.;
 • Psy 3. W imię zasad” – Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.;
 • „Mayday” – Janek, posiadający dwie żony, umiejętnie lawiruje pomiędzy nimi. Do czasu, gdy pojawią się kłopoty i powstanie zagrożenie, że cała sprawa się wyda.;
 • “Doktor Dolittle” – Dr Dolittle wyrusza na mityczną wyspę, by z pomocą zwierząt, zdobyć lekarstwo na chorobę królowej Anglii.;
 • „SuperPies i TurboKot” – Jak zostać SuperPsem? Wystarczy 50 lat w kosmosie! Po powrocie na Ziemię, lojalny Pies wyrusza na poszukiwania swojego właściciela. Na swoje nieszczęście, trafia do małego miasteczka, gdzie złowrogi glina Niemilak prowadzi obławę na bezbronne zwierzęta. Z pomocą SuperPsu przychodzi… TurboKot! Zanim jednak wspólnymi siłami odnajdą dom, czeka ich masa przygód, dzięki którym odkryją w sobie moc superbohaterów;
 • „Szybcy i śnieżni” – Trwają przygotowania do corocznego wyścigu saneczkowego. Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

 1. Dd says:

  Film 365 okazał się wielką klapa strata pieniędzy i tyle bardzo nudny nic w nim się nie dzieje i część filmu ściągnięte z 50 twarzy greya bardzo słabi aktorzy on z małym siusiakiem a ona zapomniała założyć cyckow plecu są bardziej wypukłe niż jej piersi. Wyglądalli jak by grali swoje rolę za karę. Na seansie w przedwiośniu o godz 20:40 było dużo osób większość nie mogąc na to patrzeć zajęła się zartobliwym komentowaniem i nasmiewaniem się z tych żałosny h wypocin swoją drogą nigdy bym nie przeczytał tej książki bo nie lubię jak ktoś plagiatuje kogoś innego zmieniając nazwiska i funkcje bohaterów. UWAGA OBEJZENIE TEGO FILMU GROZI CIĘŻKIM UDAREM LUB SLEPOTA nie polecam lepiej iść na zenka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU