REKLAMA
REKLAMA

Na terenie dawnego targowiska pomiędzy Al. Kobylińskiego i ulicami Bielską oraz Ostatnią trwa budowa osiedla Nowy Manhattan. W I etapie powstaje pięciopiętrowy budynek z halą garażową, windami, garażami indywidualnymi i lokalami usługowymi w parterze. Łącznie w marcu 2021 roku oddanych zostanie w nim 90 mieszkań, z czego około 1/4 z nich została już zarezerwowana. I nie ma się co dziwić, bo inwestycja oprócz świetnej lokalizacji, oferuje także mieszkania w przystępnych cenach – już od 4.600 zł/m2.

Nowy Manhattan, bo tak nazywa się ta inwestycja, oferuje aż 18 układów mieszkań o szerokim wachlarzu metraży od 33 do 67 m2 (z możliwością łączenia mieszkań w większe). W pierwszym budynku – w podziemnej hali garażowej i w parterze – znajdą się wielostanowiskowe hale garażowe, komórki lokatorskie oraz garaże indywidualne. Nie zabraknie również zewnętrznych miejsc parkingowych dla mieszkańców i ich gości, które zaprojektowano na dziedzińcu zamkniętego osiedla. Ponadto, w części parterowej obiektu przewidziano 3 lokale handlowo-usługowe, mogące służyć mieszkańcom jako osiedlowy sklepik, piekarnia, czy apteka.

Realizacja I etapu inwestycji zaczęła się w wakacje. Obecnie, w skrzydle od strony Alei Kobylińskiego, wybudowana została pierwsza część hali garażowej na poziomie -1 oraz parter budynku, nad którym wykonywany jest strop. W drugiej części budynku kończony jest wykop i wykonywana jest płyta fundamentowa pod dalszy ciąg hali garażowej.

Inwestorem odpowiedzialnym za budowę osiedla jest WP Development – rodzinna firma deweloperska, realizująca z powodzeniem inwestycje w województwie mazowieckim (Ciechanów, Ostrołęka) i warmińsko-mazurskim (Olsztyn, Elbląg). Za obsługę inwestycji odpowiadają natomiast specjaliści z Rynek-Pierwotny.Net.Zainteresowanych inwestycją Nowy Manhattan zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które mieści się na terenie budowy (od strony Al. Kobylińskiego). Na miejscu, od poniedziałku do piątku w godz. 11-17, można obejrzeć rzuty i dokładne ceny mieszkań oraz uzyskać wszelkie informacje. Ponadto, nasi doradcy pomogą Państwu w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy pod numerami telefonów 663-675-705 i 512-988-817.

– Zainteresowanie naszą inwestycją jest spore. Do tej pory przyjęliśmy już 16 rezerwacji, z czego 2 zmieniły się w umowy rezerwacyjne. W listopadzie planujemy zawieranie notarialnych umów deweloperskich. Szczegóły oferty, w tym ceny i rzuty mieszkań, znajdą Państwo na naszej stronie www.nowymanhattan.pl. Zapraszamy do składania rezerwacji upatrzonych mieszkań, nim uprzedzą Cię inni – mówi Piotr Kaczmarczyk, Kierownik Biura
Sprzedaży inwestycji osiedle Nowy Manhattan.

Zachęcamy również do odwiedzin i polubienia profilu inwestycji osiedle Nowy Manhattan na Facebooku, na którym publikować będziemy najświeższe informacje, zdjęcia i filmy z budowy.

artykuł sponsorowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU