REKLAMA

Nietrzeźwy dachował. Wylądował w szpitalu

REKLAMA

Wypadek, piętnaście kolizji, trzech nietrzeźwych kierujących oraz trzydzieści dwie osoby doprowadzone do izby wytrzeźwień, to zdarzenia jakie w miniony weekend miały miejsce w Płocku i na terenie powiatu płockiego.

Do wspomnianego wypadku doszło w niedzielę 22 listopada, w miejscowości Grabina (gm. Staroźreby).

– Wysłani na miejsce zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że kierujący saabem, będąc w stanie nietrzeźwym, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i doprowadził do dachowania – relacjonował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – W wyniku tego zdarzenia kierujący i jego pasażerka doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala – dodał.

W trakcie ostatniego weekendu policjanci odnotowali także pięć zdarzeń kryminalnych.

Do pierwszego z nich doszło w Gąbinie na ul. Leśnej, gdzie włamano się do drewnianego pomieszczenia gospodarczego i skradziono elektronarzędzia o wartości około 1800 zł.Natomiast w Nowym Gulczewie (gm. Słupno), łupem złodziei również padły elektronarzędzia, które zabrano po włamaniu się do domu w budowie. W tym przypadku wartość strat to 1700 zł.

Do kolejnych trzech zdarzeń doszło w Płocku. Najpierw na ul. Piasta Kołodzieja, dokonano kradzieży samochodu toyota, wycenianego na około 80 tys. zł.

Później na ul. Bielskiej, nieznani sprawcy usiłowali włamać się do jednego z domów, jednak pomimo tego, że uszkodzili drzwi balkonowe, nie dostali się do środka.

Ostatnie zdarzenie miało miejsce na ul. Maneżowej, gdzie wybito szybę w oknie budynku. Wartość poniesionych strat wycenia się na około 1000zł.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU